کد خبر: ۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹
طبق ابلاغ ستاد تنظیم بازار به وزارت ICT
نادر صابری وند، معاون تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران: اگر اصلاح تعرفه تلفن ثابت به موقع صورت می گرفت و از اول امسال اجرایی می شد تنها می توانستیم افزایش پرداختی کارکنان را اعمال کنیم

مخاطب24- تعرفه تلفن ثابت - نادر صابری وند، معاون تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران در میزگرد تخصصی چالش‌ها و راهکارها در مسیر توسعه شبکه مخابرات، در مورد افزایش تعرفه تلفن های ثابت گفت: وضعیت مالی شرکت مخابرات بحرانی است و ورود هر سرمایه‌ای هر چند اندک به این شرکت می تواند بخشی از مشکلات را حل کند. همه باید کمک کنند تا توسعه در سطح کلی در کشور اتفاق بیافتد.

وی ادامه داد: اگر دولت با عددی چشمگیر به صنعت کمک نکند اپراتورها و شرکت ها با رغبت به سمتی نمی آیند و این توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

مصوبه تعدیل هزینه های نگهداری تلفن ثابت از اول شهریور ماه اجرایی می شود

 

صابری وند با تاکید بر اجرایی شدن مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر تعدیل هزینه های نگهداری تلفن ثابت از اول شهریور ماه ۱۴۰۱ گفت : اگر اصلاح تعرفه تلفن ثابت به موقع صورت می گرفت و از اول امسال اجرایی می شد تنها می توانستیم افزایش پرداختی کارکنان را اعمال کنیم ولی در حال حاضر با توجه به تعهداتی که وزارت ارتباطات برعهده شرکت مخابرات ایران قرار داده است امیدواریم با برنامه ریزی بتوان به این تعهدات جامع عمل پوشاند .
وی همچنین به بررسی افزایش قیمت برق و تجهیزات در ۱۰ سال گذشته پرداخت و اظهار داشت : طی این سال ها تعرفه این شرکت افزایش پیدا نکرده و این عامل موجب کندی در توسعه شبکه ارتباطات ثابت شد 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار