اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
مرد هندوستانی که پس از دعوای زناشویی بسیار خشمگین بود از دکل فشار قوی برق محل سکونتش بالا رفت.

به گزارش مخاطب ۲۴- اقدام یک مرد محلی در هند پس از مشاجره با همسرش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این مرد جوان که هویتش " هوری لعل " اعلام شده پس از آنکه همسرش از آمدن با او به خانه خودداری کرد اقدام به بالارفتن از دکل برق ولتاژ قوی کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند ظاهرا این جوان برای بردن همسرش به خانه پدر او رفته بود که پدر دختر اجازه رفتن دخترش با دامادش را نداد.

تصمیم عجیب مرد هندوستانی پس از دعوای زناشویی + فیلم


این مرد که از اقدام پدر همسرش بسیار خشمگین شده بود تصمیم گرفت از دکل ۷۵ پایی بالا برود تا بدین وسیله پدر زنش را تحت فشار قرار دهد. در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این مرد جوان را در بالای دکل نشان می‌دهد.


مردم محلی با دیدن این صحنه بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و پلیس در محل حاضر شد. با این حال تلاش ماموران پلیس برای متقاعدکردن مرد جوان به جایی نرسید. در ادامه هنگامی که پلیس به لعل قول داد که همسرش را به خانه خواهد فرستاد او از دکل پایین آمد. لعل پس از پایین آمدن از دکل به اداره پلیس منتقل شد. پلیس همچنین همسر وی را برای بررسی اختلاف این زوج فرا خواند. هنوز مشخص نیست چرا پدر دختر اجازه بازگشت دخترش به خانه اش را نداده بود. تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.


گفتنی است؛ این اولین بار نیست که اقدام عجیب یکی از زوجین پس از مشاجره با همدیگر به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. دو سال پیش نیز یک مرد ۴۸ ساله ایتالیایی که پس از مشاجره با همسرش اقدام به ۴۲۰ کیلومتر پیاده روی کرده بود خبرساز شده بود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار