کد خبر: ۷۱۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
پروفسور ملک زاده که از مفاخر ایران و دارای نشان ملی خدمت و نشان شیخ بهائی میباشد، بعنوان خالق تئوری MFT توانست با ثبت این اختراع مهم که مبتنی بر ارتقا روح و روان انسانهاست، اولین مخترع صنعت گردشگری جهان باشد.

مخاطب24 - دکتر محمد شریف ملک زاده در سال ۱۳۹۵ از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران بعنوان مفاخر ایران انتخاب شد و از سوی رئیس اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه‌های جهان بخاطر نو آوری در صنعت گردشگری به ایشان دکترای افتخاری داده شد. 

نابغه ترین فرد جهان در حوزه گردشگری یک ایرانی اهل زابل است

پروفسور ملک زاده  از مفاخر ایران و دارای نشان ملی خدمت و نشان شیخ بهائی میباشد

تئوری پردازی‌های پروفسور محمدشریف ملک زاده در بخش گردشگری و ثبت اولین اختراع او در این صنعت، اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاه‌های جهان را مجبور کرد تا به این محقق ایرانی، عنوان «بنیانگذار و پدر علم مدیریت نوین گردشگری جهان» را اعطا کند.

ایشان نظریه پرداز و صاحب تئوری MFT است که دبیرخانه دائمی جایزه جهانی  MFT  در دانشگاه پرزیدنت اندونزی بنام پرفسور محمد شریف ملک زاده تشکیل شده است.  

دکتر محمد شریف ملک زاده در سال ۲۰۲۰ بعنوان پدر علم نوین مدیریت گردشگری جهان از سوی اتحادیه روسای دانشگاه‌های جهان انتخاب شد، وی که یکی از نوابغ گردشگری جهان است از سوی نشریه وورد پرس بعنوان یکی از ۳۰۰۰ دانشمند برتر جهان معرفی شد.

ایشان در حال حاضر رئیس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه‌های جهان و عضو شورای اجرای این اتحادیه در جهان می‌باشد.

ایشان فرزند مرحوم حاج غلامعباس ملک زاده  که اولین مخترع سنگ آسیاب در منطقه سیستان و بلوچستان می‌باشد.

 

کتاب زندگینامه پروفسور محمد شریف ملک‌زاده

نابغه ترین فرد جهان در حوزه گردشگری یک ایرانی اهل زابل است

کتاب زندگینامه پروفسور محمد شریف ملک‌زاده شامل چکیده شرح حال، نگاهی بر خاطرات کودکی و نوجوانی، خاطرات ایام تحصیل و بزرگسالی، ویژگی‌های اخلاقی، ازدواج و فرزندان، اساتید و معلمان، جوایز و نشان‌ها، آثار مکتوب و غیر مکتوب، کتاب‌های در دست چاپ، فعالیت‌های اجتماعی، فعالیت‌های تحقیقاتی، به روایت دیگران، نظرات و دیدگاه‌های خاص، گذری کوتاه بر اندیشه‌ها و آثار علمی، به همراه ضمائم و عکس‌ها است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار