کد خبر: ۶۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
عضو هیئت مدیره استقلال با تکذیب دلایل غیرفوتبالی در جدایی وریا غفوری، افزایش سن کاپیتان آبی ها را عامل این مسئله دانست.

به گزارش مخاطب۲۴ _ تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم شهرداری زهوکی میناب رفت. محمد مومنی عضو هیئت مدیره آبی‌ها در حاشیه این بازی تدارکاتی جوابگوی سوالات خبرنگاران بود. او درباره این بازی دوستانه گفت: بازی بسیار خوبی بود که دوستان ترتیب دادند و از بندرعباس تشریف آوردند که به آن‌ها خیرمقدم گفته و برای آن‌ها آرزوی سلامتی داریم.

دلیل جدایی وریا غفوری از استقلال چه بود؟

وی در مورد وضعیت این روز‌های استقلال نیز گفت: اطلاع دارید که آقای ساپینتو تشریف آورده اند و کار‌ها را پیش می‌برند تا برای شروع تمرینات فصل جدید برنامه‌ای را ترتیب دهند که قطعا با مدیریت و ارکان باشگاه هماهنگ شده است. ما نیز از لحاظ مدیریتی آمادگی این را داریم که تیم در شرایط بسیار خوب و آرامش بالایی تمریناتش را آغاز کند و قدم بزرگی برای آغاز لیگ برداریم.

 

عضو هیئت مدیره استقلال درباره زمان و مکان آغاز تمرینات گفت: ان‌شاءالله در هفته آینده اطلاع رسانی خواهد شد. ما از لحاظ مدیریتی آمادگی کامل داریم که تیم بتواند با آرامش و روحیه بسیار بالا کارش را شروع کند. ما گزینه‌های مختلفی داریم. مهم این است که آقای ساپینتو کدام یک را انتخاب می‌کنند که تمرینات کجا آغاز شود.

مومنی درباره وضعیت چمن کمپ مرحوم حجازی نیز پاسخ داد: اتفاقا فکر کنم ۳، ۴ روز جلوتر آنجا بودم و زمین را دیدم. جا دارد بابت آماده سازی چمن از آقای فتاحی بسیار تشکر کنیم. فقط نواقصی در رختکن‌ها وجود دارد که ظرف چند روز آتی آن را حل خواهیم کرد.

او در مورد دستیار ایرانی ساپینتو نیز گفت: به هر جهت گزینه‌های زیادی در این قضیه مطرح هستند، ولی ما حتما با آقای ساپینتو صحبت خواهیم کرد. همه اصلح هستند، اما مدیریت باشگاه به ایشان پیشنهاد داده که یک فرد ایرانی در کادرفنی باشد تا برای آینده باشگاه استقلال نیز مفید باشد تا کار مربیگری و اطلاعات مربیان خارجی را در اختیار مربیان جوانمان قرار دهیم تا در این امر نیز موفق باشیم.

وی درباره اینکه قسط اول رضایت نامه جذب محمد محبی پرداخت شده است، گفت: ما کار‌های اولیه را انجام می‌دهیم و ان‌شاءالله بتوانیم با باشگاه مربوطه توافق خوبی را حاصل کنیم و نویدبخش روز‌های خوبی برای استقلال باشیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در پاسخ به درخواست خبرنگاران مبنی بر شفاف سازی جدایی وریا غفوری با وجود درخواست هواداران برای تمدید قرارداد او و اینکه آیا مسائل غیرفوتبالی در جدایی او نقش داشته است، گفت: این قضیه شفاف است.

شما ببینید چه کسانی روی این نیمکت نشسته اند. آقایان شاهین بیانی و رضا حسن زاده و... افتخارات باشگاه استقلال هستند. فوتبال نمی‌تواند همیشه کسانی که سنی از آن‌ها گذشته است را قبول کند. فوتبال همین است. برای ما نیز همین بود.

اینکه خیلی به بحث دامن می‌زنند که این گفته، آن گفته... واقعا اینگونه نیست. ولی قبول کنیم که آقای وریا برای باشگاه استقلال زحمت کشیده است. جا دارد از ایشان قدردانی کنم و هر جا که هستند و خواهند بود برایشان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

مومنی ادامه داد: شرایط سنی هر کسی در هر پستی تا یک زمانی اجازه می‌دهد. من می‌دانم که هواداران او را خیلی دوست دارند و در این هیچ شکی نیست، به رأی هواداران احترام می‌گذارم، ولی این فوتبال به هیچ کسی رحم نمی‌کند. این فوتبال فراتر از عنوان هاست. ولی عنوان‌ها یک روزی هستند و یک روزی خواهند رفت و من نیز برای آقای وریا غفوری آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

او در مورد مکاتبات استقلال با فنرباغچه برای دریافت درآمد حاصل از فروش اللهیار صیادمنش نیز گفت: ما از حق باشگاه استقلال نمی‌گذریم. چه بهتر که ایشان با قرارداد بالاتری راهی تیم دیگری شوند و آورده آن برای باشگاه استقلال بیشتر باشد که ما بتوانیم از مزایای این بازیکن جوانمان نهایت استفاده را ببریم. حتما مدیریت باشگاه در این زمینه راه‌های مختلفی را جستجو می‌کند که بهترین آورده را برای استقلال داشته باشد.

منبع: ورزش سه 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار