کد خبر: ۵۸۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
بازار طلا و سکه بعد از ظهر امروز در پی سینگال افت قیمت اونس جهانی و دلار همچنان کاهش قیمت را تجربه می‌کند.

به گزارش مخاطب۲۴ ـ بعدازظهر امروز، قیمت اونس جهانی با کاهش قیمت معادل ١٨١٩ دلار و ٧٨ سنت ثبت شده است. قیمت انواع سکه به تاثیر از کاهش قیمت دلار و همچنین افت اونس در بازار جهانی کاهش قیمت را تجربه می‌کند. کاهش قیمت سکه تا این لحظه از معاملات به ٢٣٠ هزار تومان رسیده است.

ادامه کاهش قیمت در بازار سکه

به این ترتیب سکه امامی تا این لحظه ١۵ میلیون و ٧٩۵ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز معاملاتی گذشته با قیمت ۱۶ میلیون و ٢۵ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی نزدیک به ٢٣٠ هزار تومان را نشان می‌دهد.

همچنین نیم سکه در این ساعت از معاملات با قیمت ٨ میلیون و ٩۵٠ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته، معادل ۹ میلیون و ۵۰ هزار تومان کاهش قیمتی نزدیک به ١٠٠ هزار تومان را تجربه می‌کند.

ربع سکه با قیمت ۵ میلیون و ٩٠٠ هزارتومان ثبت شده است که در مقایسه با قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۶ میلیون و ١٠٠ هزار تومان، کاهش قیمتی نزدیک به ٢٠٠ هزار تومان داشته است.

هر سکه گرمی نیز معادل ۳ میلیون و ٢۵٠ هزار تومان قیمت خورده که تا این لحظه از معاملات ٢٠ هزار تومان کاهش را ثبت کرده است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ٩۴٧ هزارتومان، نیم سکه، دو میلیون و ٢٩ هزار تومان، ربع سکه، دو میلیون و ۴٣٣ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۵۴٢ هزار تومان حباب دارد.

منبع : اقتصادآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار