کد خبر: ۵۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
رئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به اجرای سیاست های درست و مناسب برای اصلاح ترکیب سپرده ها و همچنین جذب منابع در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی از سوی شعب این بانک؛ از کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر خبر داد.

کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهررئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به اجرای سیاست های درست و مناسب برای اصلاح ترکیب سپرده ها و همچنین جذب منابع در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی از سوی شعب این بانک؛ از کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر خبر داد.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری، گفت: با اصلاح ساختار، مدیریت صحیح منابع، برنامه ریزی دقیق و مدون برای وصول مطالبات و ارائه خدمات متمایز به شهروندان؛ توانسته ایم شاهد یک روند مطلوب در کاهش قیمت تمام شده پول در بانک و افزایش درآمد‌های کارمزدی باشیم.
وی با بیان اینکه کاهش قیمت تمام شده پول یکی از مهمترین عوامل سودآوری در بانک هاست، تصریح کرد: استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات بانک شهر و به تبع آن، افزایش و جذب سپرده‌های با کیفیت نیز تاثیر بسزایی بر کاهش ریسک تمرکز بانک داشته است.
دکتر طاهری با اشاره به اینکه توسعه بانکداری الکترونیک نیز از دیگر عوامل غیرمستقیم موثر بر کاهش بهای تمام شده پول است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده‌ای که از خدمات پیشخوان‌های شهرنت و سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک شهر شده است؛ در تلاش هستیم سبد محصولات در این حوزه را نیز در سال جاری افزایش دهیم.
رئیس هیات مدیره بانک شهر در پایان با تاکید بر اینکه صورت‌های مالی بانک شهر نیز نشان از بهبود شاخص‌های بانکداری حرفه‌ای در این بانک دارد، خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش سهم بانک از بازار نقدینگی و پولی جامعه در سال جاری بوده و این مهم را نقطه عطف دیگری در موفقیت‌های خود می‌دانیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار