کد خبر: ۵۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۰
محسن نظر پور در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن یازدهم اردیبهشت" روز جهانی کارگر " و تجلیل از زحمات جامعه کارگری کیش ، این انسان های پرتلاش را رکن اصلی تولید و عامل مهمی در توسعه اقتصادی کشور برشمرد.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، کیش متن کامل پیام محسن نظرپور سرپرست این شرکت به مناسبت گرامیداشت روز کارگر به شرح زیر است:

به نام خدا

پیام سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش  به مناسبت روز کارگرفرارسیدن یازدهم اردیبهشت را به همه کارگران شریف کشوربه ویژه کارگران عزیزجزیره کیش تبریک عرض نموده و به روان پاک کارگران شهید میهن درود مى‌فرستم.
روز جهانی کارگرکه امسال با روز‌های پایانی ماه پرخیر و برکت رمضان وعید سعید فطر مقارن شده است، فرصت ارزشمندی برای تجلیل از کارگران زحمت کشی است که ضمن تلاش برای کسب رزق حلال، با کار و ابتکار سازنده خود نقش موثری درتوسعه و تحول اقتصادی کشور ایفا می‌کنند. کارگرانی که در سال‌های اخیر نیز با رعایت ضوابط بهداشتی و همراهی در کنترل شیوع کرونا ضامن استمرار فعالیت‌های خدماتی و تولیدی و رفاه بیشتر هموطنان بودند.
جزیره زیبای کیش نیزبرای حرکتی مستمر و موثر در مسیر رونق اقتصادی و دستیابی به جایگاهی شایسته در عرصه گردشگری و ایجاد زیرساخت‌ها به تلاش هوشمندانه و هدفمند کارگران این جزیره زیبای مرجانی تکیه کرده است.
امید آن دارم تا در سال " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" و به یمن تلاش مسئولانه کارگران خدوم این جزیره زیبای مرجانی اجرای طرح‌های نوین و دانش بنیان در حوزه خدمات شهری و تامین زیر ساخت‌ها قرین توفیق شود.
ضمن ارج نهادن به زحمات ارزشمند و تلاش شبانه روزی کارگران ارجمند، از درگاه پروردگار مهربان برای تمامی کارگران پرتلاش شاغل در بخش‌های دولتی و خصوصی جزیره کیش، سلامتی، بهروزی و موفقیت روز افزون خواستارم.

محسن نظرپور

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار