کد خبر: ۵۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
مدیر کل هواشناسی استان بوشهر با پیش بینی وقوع طوفان، مواجی دریایی گفت: بر اساس پیش بینی‌ها این باد خسارت‌های گسترده برای سازه‌های ساحلی و دریایی می‌تواند داشته باشد و بدین منظور هشدار سطح قرمز داده می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از فرارو؛ فرج‌الله شکوهی‌پور مدیر کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وضعیت جوی استان، سبت به وقوع طوفان در خلیج فارس هشدار داد و اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از وقت فردا و روز جمعه روی دریا سرعت وزش باد‌های جنوبی افزایش قابل ملاحظه‌ای دارد.

 

هشدار قرمز هواشناسی برای بوشهر

 


بیشتر بخوانید: باران به کشور می‌آید
به گزارش فارس، وی با پیش بینی وقوع طوفان، مواجی دریایی گفت: بر اساس پیش بینی‌ها این باد خسارت‌های گسترده برای سازه‌های ساحلی و دریایی می‌تواند داشته باشد و بدین منظور هشدار سطح قرمز داده می‌شود؛ در این راستا همچنین نسبت به خسارت به سازه‌های دریایی و ساحلی، غرق شدن شناور‌ها و پاره شدن تور‌های صیادی هشدار داده می‌شود.
مدیر کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه خلیج فارس در این مدت به طور کامل مواج و متلاطم خواهد بود گفت: در این شرایط باید نسبت به لغو تردد‌های شناور‌های سبک و نیمه‌سنگین اقدام شود.

 


وی عنوان کرد: طی فردا و پس فردا با افزایش پوشش ابر احتمال وقوع بارش خفیف و پراکنده باران در برخی از نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از وقوع گرد و غبار در استان خبر داد و اظهار داشت: به سبب وزش باد، ایجاد گرد و خاک محلی و همچنین نفوذ گرد و غبار از مناطق همجوار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید افقی دور از انتظار نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار