کد خبر: ۵۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
انسداد محور هراز تا ساعت ۲۴ روز ۲۴ اسفند ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن مسیر دوباره بازگشایی خواهد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از فرارو؛ رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از انسداد محور هراز خبر داد.

 

هراز بسته شد

 


بیشتر بخوانید: باران به کشور می‌آیدبه گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی با اعلام خبر انسداد محور هراز گفت: محور هراز از ساعت ۱۲ ظهر امروز پنجشنبه ۱۹ اسفند ماه به دلیل انجام عملیات عمرانی تونل ابتهاج و ایمن سازی مسیر مسدود شد و در طول این مدت بار ترافیکی این محور از مسیر‌های فیروزکوه و آزادراه تهران شمال و جاده چالوس انجام خواهد شد.
وی درباره اینکه انسداد این محور تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ نیز گفت: انسداد محور هراز تا ساعت ۲۴ روز ۲۴ اسفند ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن مسیر دوباره بازگشایی خواهد شد.

 


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا گلشهر است. همچنین در آزادراه قزوین - کرج محدوده‌های مهرشهر و حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محور شهریار - تهران در محدوده شهرقدس نیز ترافیک پرحجم، اما روان گزارش شده است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده نیز گفت: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل و گیلان گزارش شده و در دیگر محور‌های مواصلاتی تردد بدون هیچگونه مداخله جوی در حال انجام است. رانندگان در شرایط بارانی لازم است که حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

وی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور قبل از آغاز سفر با این شماره تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار