کد خبر: ۴۷۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا ۵ اسفند ۱۴۰۰ نشان می‌دهد آسمان تهران آفتابی خواهد بود. حداکثر دما ۱۹ درجه است و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت سالم پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از فرارو، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی روز‌های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی و در برخی ساعات ابری پیش‌بینی می‌شود. فردا ۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ آسمان آفتابی و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد خواهد بود.

 

پیش بینی هوای تهران ۵ شنبه


به گزارش فرارو، طبق پیش بینی‌های هواشناسی امروز آسمان تهران ابری و در برخی ساعات آفتابی و حداکثر و حداقل دما هم ۱۷ و ۷ درجه سانتیگراد است. امروز آسمان تهران نسبتا آفتابی است و دما در طول شب از هفت درجه به مرور و در طول روز به هفده درجه می‌رسد.
پیش‌بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود


آسمان تهران فردا (۵ اسفند ماه) آفتابی حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه (۶ اسفند ماه) بارانی حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد و برای روز شنبه (۷ اسفند ماه) تا حدودی آفتابی و با حداقل دمای ۸ درجه و با حداکثر دمای ۱۷ درجه پیش‌بینی می‌شود.
جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران امروز و فردا

 

پیش بینی هوای تهران ۵ شنبه


کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (۴ اسفند ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به‌تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در برخی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (۵ اسفند ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده‌ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو‌ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد. با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت پنجشنبه (۵ اسفند ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کشور تا چند روز آینده

امروز در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده رخ خواهد داد. از اواخر وقت پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی بتدریج از جنوب غرب وارد کشور می‌شود.

 

پیش بینی هوای تهران ۵ شنبه


آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی می‌باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار