کد خبر: ۴۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
مربا یکی از بهترین منابع دریافت قند، ویتامین و سایر مواد موردنیاز بدن در وعده صبحگاهی است که از میوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تازه، رسیده و باکیفیت تهیه و تولید می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از دنیای‌اقتصاد: مربا یکی از بهترین منابع دریافت قند، ویتامین و سایر مواد موردنیاز بدن در وعده صبحگاهی است که از میوه‌های تازه، رسیده و باکیفیت تهیه و تولید می‌شود. مربا به دلیل داشتن شکر سبب تنظیم قند خون در صبح می‌شود و انرژی و تمرکز را تامین می‌کند، از این‌رو به دانش‌آموزان خوردن مربا در صبح توصیه می‌شود.

 

آخرین قیمت مربا در بازار

 


بشیتر بخوانید: آخرین قیمت لوازم خانگی در بازارمربا از میوه‌های گوناگون ازجمله هویج، به، آلبالو، انجیر، گیلاس، زردآلو، توت‌فرنگی، چغندر و ... تهیه می‌شود و بسیار لذیذ است. البته به دلیل داشتن شکر بالا مصرف آن برای کسانی که قند خون دارند توصیه نمی‌شود. در ادامه قیمت این کالا را مشاهده می‌کنید: مربا آلبالو ۲۹۰‌گرمی بیژن ۲۶‌هزار، مربا به ۸۲۰‌گرمی اصالت ۴۲‌هزار، مربا تمشک ۲۲۵‌گرمی شانا ۲۱‌هزار، مربا آلبالو ۳۵۰‌گرمی موسوی ۳۳‌هزار، مربای گل‌سرخ ۳۵۰‌گرمی موسوی ۳۰‌هزار و مربا سیب و دارچین ۳۰۰‌گرمی کشت‌چین ۲۶‌هزار و پانصد تومان است.

 

 
برچسب ها: مربا قیمت بازار
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار