کد خبر: ۴۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
آنچه در زیر می‌آید قیمت یخچال فریزرهای دوقلو موجود در سطح بازار است؛

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ بر اساس گزارش اقتصادآنلاین در بازار امروز لوازم خانگی، یخچال فریزر دوقلوی هیوندای مدل ۷۰۷۱ حوالی ۳۱ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت یخچال دوقلوی یخساران مدل U۸۰۰۱M-U۸۰۰۵M نیز به ۱۸ میلیون تومان رسیده است.

 

جدیدترین قیمت یخچال فریزر دوقلو

 


بیشتر بخوانید: جدیدترین قیمت یخچال فریزر دوقلوقیمت یخچال فریزر دوقلو امرسان RH۱۶D-FN۱۶D حوالی ۲۰ میلیون تومان اعلام شده است. پارس LRDST۱۷۰WD-FRZNF۱۷۰ نیز حوالی ۱۴ میلیون تومان قیمت خورده است. این مدل از ارزان‌ترین یخچال‌های دوقلوی بازار محسوب می‌شود.

همچنین یخچال دوقلوی هیمالیا مدل NR۴۴۰d+ - +NF۲۸۰d حوالی ۲۶میلیون تومان خریدوفروش می‌شود. قیمت یخچال فریزر دوقلوی کلوِر مدل RNT۱۰۱-FNT۱۰۱ نیز ۲۸میلیون تومان اعلام شده است. هیمالیا، امرسان، پارس و یخساران از جمله بر ند‌های ایرانی در بازار به شمار می‌روند.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی و آگاهی از نرخ‌ها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس "لوازم خانگی" در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید.

 

قیمت یخچال فریزر دوقلو (اسفند ماه)
برند مدل قیمت (تومان)
هیوندای 7071 ۳۱,۲۰۰,۰۰۰
یخساران   U8001M-U8005M ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
الکترواستیل  Electro Unique ES23 ۲۸,۴۰۰,۰۰۰
پارس   LRDST170WD-FRZNF170 ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
 یخساران U8001M-U8005M ۱۸,۲۰۰,۰۰۰
امرسان   RH16D-FN16D ۲۰,۶۰۰,۰۰۰
  پارس LRDST170WD-FRZNF170 ۱۴,۳۰۰,۰۰۰
هیمالیا   NR440d+ - +NF280d ۲۶,۰۰۰,۰۰۰
کلوِر  RNT101-FNT101 ۲۸,۰۰۰,۰۰۰

قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها در بازار ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار