کد خبر: ۴۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از تعلیق پروانه فعالیت ۱۵۰۰۰ راننده تاکسی واکسن نزده خبر داد

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از ایسنا؛ مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از تعلیق پروانه فعالیت ۱۵۰۰۰ راننده تاکسی واکسن نزده خبر داد و گفت: کاهش تعداد رانندگانی که واکسن تزریق نکرده بودند نشان می‌دهد، محدودیت‌ها و تعلیق پروانه فعالیت تأثیرگذار بوده است.

پروانه فعالیت ۱۵ هزار راننده تاکسی لغو می شود

 


بیشتر بخوانید: ۵۰۰۰ راننده تاکسی واکسن نزده اندمرتضی ضامنی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند اعمال محدودیت و تعلیق پروانه فعالیت رانندگان تاکسی که واکسن نزده اند، گفت: باتوجه به مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت‌هایی برای افرادی که کرونا مثبت هستند و یا اصلا واکسن نزده اند مصوب شده است. در همین راستا سامانه " ایران من " در مجموعه وزارت کشور فرآیند ارائه استعلام‌ها را آغاز کرده و به صورت دوره‌ای گزارش‌های آن به ما ارائه می‌شود.


وی افزود: مقرر شد آن دسته از رانندگانی که تاکنون علی رغم اینکه امکان واکسیناسیون فراهم شده، اما واکسن تزریق نکرده اند پروانه فعالیتشان تعلیق شود و این تعلیق ادامه دارد تا زمانی که اقدام کنند و در فرآیند واکسیناسیون شرکت کنند؛ به این ترتیب با شروع طرح، ۲۴ هزار راننده بودند که واکسن نزده بودند که محدودیت‌ها را اعمال کردیم و پروانه فعالیت آن‌ها تعلیق شد.


ضامنی ادامه داد: در گام نخست این تعداد راننده به ۱۸ هزار نفر رسید یعنی رانندگانی که نسبت به تزریق واکسن اقدام کردند پروانه فعالیتشان از حالت تعلیق خارج شده و تعداد رانندگانی که پروانه فعالیت آن‌ها تعلیق شده است به ۱۸ هزار راننده رسید و در گام دوم بر اساس آخرین آمار این تعداد به ۱۵ هزار راننده رسید.


وی تاکید کرد: کاهش تعداد رانندگانی که واکسن تزریق نکرده بودند نشان می‌دهد محدودیت‌ها و تعلیق پروانه تاثیر خود را داشته و رانندگان نیز به سمت تزریق واکسن رفته اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار