کد خبر: ۴۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
روبرت لواندوفسکی در توئیتی گفت: نمی‌توانم تصور کنم در حالی که ارتش روسیه در خاک اوکراین به سر می‌برد، مقابل تیم ملی این کشور بازی کنیم. تقصیری متوجه بازیکنان روسیه نیست، اما نمی‌توانیم به گونه‌ای عمل کنیم که انگار اتفاقی نیوفتاده است.

به گزارش سرویس ورزشی مخاطب ۲۴ به نقل از خبرآنلاین،؛ تیم ملی لهستان در پلی‌آف جام جهانی از تقابل با روسیه خودداری خواهد کرد.

 

لهستان هم روسیه را تحریم کرد با اعلام سزاری کولسزا، رئیس فدراسیون فوتبال لهستان، تیم ملی این کشور در حمایت از مردم اوکراین، در پلی‌آف جام جهانی مقابل روسیه به میدان نخواهد رفت. این تصمیم با درخواست بازیکنان تیم ملی این کشور از جمله روبرت لواندوفسکی اتخاذ شده است و آن‌ها در حال مذاکره با دو کشور سوئد و چک (تیم‌های حاضر در مسیر یکسان) هستند تا آن‌ها نیز از مقابله با روسیه خودداری کنند.


بیشتر بخوانید: جانسون: روسیه را از بازار مالی جهان حذف می‌کنیمکولسزا با انتشار توئیتی در این خصوص نوشت: «صحبت کردن کافیست، حالا زمان عمل است، با توجه به افزایش دامنه تجاوز روسیه در خاک اوکراین، تیم ملی فوتبال لهستان مقابل روسیه بازی نخواهد کرد. در حال مذاکره با چک و سوئد هستیم تا در این خصوص بیانیه مشترکی را به فیفا ارسال کنیم.»

همچنین لواندوفسکی نیز در توئیتی اعلام کرده است: «این درست‌ترین تصمیم ممکن است. نمی‌توانم تصور کنم در حالی که ارتش روسیه در خاک اوکراین به سر می‌برد، مقابل تیم ملی این کشور بازی کنیم. تقصیری متوجه بازیکنان روسیه نیست، اما نمی‌توانیم به گونه‌ای عمل کنیم که انگار اتفاقی نیوفتاده است.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار