کد خبر: ۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
این بازیکن در حال حاضر با شماره ۸۰ برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی می‌کند.

محمد عمری با ملیت کشور ایران، ۲۱ سال (۱۱ مارس ۲۰۰۰) سن دارد، قد او ۱۷۳ سانتی‌متر می‌باشد. محمد عمری به عنوان مهاجم یا وینگر راست برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد.

این بازیکن در حال حاضر با شماره ۸۰ برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی می‌کند.

آخرین بازی محمد عمری برای تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم فوتبال فجر سپاسی می‌باشد. این بازی با نتیجه پرسپولیس (۱ - ۰) فجر سپاسی به پایان رسید. محمد عمری در این مسابقه ۱۰ دقیقه بازی کرد.

پرسپولیس در حالی در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر موفق شد تیم فجرسپاسی را در آزادی شکست دهد که یحیی گل محمدی در اقدامی جالب یک بازیکن جوان را برای نخستین بار راهی میدان کرد. آن هم درحالی که یحیی معمولا کمتر به بازیکنان جوان در پرسپولیس میدان داده و همین موضوع نشان می دهد که عمری چه عملکرد خوبی داشته که توانسته نظر مساعد یحیی را جلب کند.

به هر روی دقیقه ۸۱ بازی با فجر بود که محمد عمری به جای سیامک نعمتی وارد زمین شد و در مدت زمان حضور در زمین عملکرد خوبی داشت و تکنیکش را نشان داد.

عمری متولد ۲۱ اسفند ۱۳۷۸ است و در پست وینگر چپ و راست و مهاجم توپ می زند. شماره ۸۰ فعلی تیم سرخپوشان درست مثل مهدی عبدی، بازیکن آکادمی پرسپولیس بوده و با توجه به آنکه نظر گل محمدی را جلب کرد مدتی است با تیم بزرگسالان تمرین می کند و برای نخستین بار مقابل فجر به میدان رفت.

محمد عمری رسما از مسابقات آسیایی سال گذشته و پیش از اعزام تیم به هند برای مرحله گروهی به لیست پرسپولیس اضافه شد. البته او پیش تر و با توجه به درخشش در رده امیدهای سرخ ها پیشنهاداتی نیز داشت.

محمد عمری که متولد ارومیه است، سه سال در تیمهای پایه پرسپولیس حضور داشت و حالا به جدیدترین بازیکن معرفی شده از آکادمی این تیم تبدیل می‌شود. نکته جالب اینکه عمری باتوجه به سن و سالش می‌تواند تا سه فصل خارج از لیست بزرگسالان پرسپولیس قرار بگیرد.

تکنیک و سرعت بالا مهمترین ویژگی های بازیکن جوان پرسپولیس است؛ او فصل گذشته با به ثمر رساندن ۱۲ گل در رده دوم بهترین گلزنان امیدهای تهران ایستاد و با اختلاف یک گل، آقای گلی را از دست داد.

در سالهای اخیر بازیکنان نسبتا زیادی از تیمهای پایه پرسپولیس به تیم بزرگسالان رسیدند که موفق‌ترینش مهدی عبدی بود و سایرین نظیر سعید حسین پور، احسان حسینی و... هم در تلاشند تا جایگاه خود را در فوتبال ایران پیدا کنند.

سابقه فعالیت:

۱- بازیکن تیم فوتبال جوانان آقایان باشگاه امین البرز از تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۱،
۲- بازیکن تیم فوتبال امید آقایان باشگاه ملی پوشان از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸،
۳- بازیکن تیم فوتبال امید آقایان باشگاه کاسپین کوثر از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۱،
۴- بازیکن تیم فوتبال امید آقایان باشگاه کاسپین کوثر مهرداد از تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸،
۵- بازیکن تیم فوتبال امید آقایان باشگاه پرسپولیس از تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳

درباره محمد عمری بازیکن پرسپولیس

محمد عمری بازیکن با آتیه پرسپولیس

 

 

 
برچسب ها: محمد عمری ، پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار