کد خبر: ۳۱۰۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴
مهندس مهرپویا در نشست هم اندیشی فعالان عرصه ارتباطات:
مدیرعامل شرکت کاراشاب با اشاره به اهمیت شرکت مخابرات در بازار ارتباطات و لزوم افزایش سبد محصولات گفت: شرکت مخابرات با تعریف محصولات جدید برای ایجاد درآمد پایدار و گذر از نگاه سنتی برای ایجاد سرویس‌های خلاقانه می‌تواند ضمن ارایه ایده‌های مارکتینگ، درآمدزایی مجموعه را افزایش دهد. موتور محرک اقتصادی شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران:مهندس مهرپویا مدیرعامل شرکت کاراشاب، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات شرکت مخابرات ایران ضمن بیان این مطلب با اشاره به اینکه کارا شاب می‌تواند با ایجاد کاراترین شبکه ارتباطی و بازاریابی در زمینه‌های خدمات فناوری اطلاعات خدمات تامین تجهیزات و زیرساخت مخابراتی، خدمات تجاری مبتنی بر داده مشتریان هوشمند سازی باشد افزود: این شرکت می‌تواند در انقلاب صنعتی چهارم، یکی از بازو‌های اصلی شرکت بزرگ مخابرات ایران باشد.

مدیرعامل شرکت کاراشاب در تشریح استراتژی کاراشاب گذر کردن از وابستگی درآمدی به شرکت مخابرات به سوی توسعه‌ی کسب‌وکار گفت: بتدا از بازار‌های مشخص حول توانمندی‌های مخابرات به سوی بازار‌های جدید و ناشناخته‌تر این ستراتژی شکل می‌گیرد.

وی با اشاره به سیاست فعالیت‌های کاراشاب گفت: با توجه به وضعیت تعریف شده، این شرکت می‌تواند در حوزه‌ی مشارکتی درآمد مناسبی را برای شرکت مخابرات تضمین کند که در حال حاضر این پویایی چندان وجود نداشته و روند کندی دارد.

مهندس مهر پویا با اشاره به دلایل آغاز فعالیت کاراشاب در سال ۹۸ گفت: در حال حاضر شرکت کاراشاب، چابک سازی فعالیت‌ها و شناسایی فرصت‌های جدید درآمدی را بر عهده گرفته است.

وی با تشریح جریان‌های درآمدی شرکت و تحلیل نقاط قوت و ضعف بازار برای استفاده بهینه از فرصت‌های بازار ارتباطات اظهار داشت: ایده عملیاتی کاراشاب، تبدیل شدن به موتور محرک اقتصادی شرکت مخابرات است.

مهندس مهرپویا، توسعه فناوری اطلاعات را در شرکت مخابرات و تبدیل شدن مخابرات به اپراتور اصلی برقراری اهمیت شبکه در کشور را از دیگر وظایف کاراشاب عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات ایران پیشرو در بازار ارتباطات کشورتصریح کرد: تمرکز بر روی برخی از حوزه‌هایی که تاریخا موضوع فعالیت این شرکت بوده، و عدم تعریف محصولات جدید در سنوات گذشته یکی از ریشه‌های مشکلات امروز شرکت مخابرات ایران برای افزایش درآمد پایدار در بازار ارتباطات است. اقدامی که به دلیل همین پیچیدگی‌های سیستمی و نیز نگاه سنتی در مواردی، در تمام این سال‌ها در دستور کار قرارنگرفته، و یا درست‌تر این‌که در تناسب با توانایی‌های شرکت و نیاز‌های بازار نبوده‌است.

وی افزود: سرعت رشد بازار ارتباطات از یک سو، و عدم تطبیق و توسعه اقتصادی و تجاری از دیگر سو، فرصت تصدی‌گری و نقش‌آفرینی مخابرات را در زمینه‌های متعدد این بازار از بین برده است.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
صفرتاصد دریافت کارت سوخت با شیوه جدید+عکس و فیلم title
تا چندی پیش متقاضیان برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت باید به شعب پلیس +۱۰ مراجعه می‌کردند و سایتی برای ثبت نام وجود نداشت، اما با رونمایی سامانه جدید، وعده راه اندازی این سامانه به مردم داده شد.
چگونه دختران کار دچار سو استفاده می شوند title
دختران کار سرزمین مان نیازمند حمایت بیشتر به لحاظ مالی و فرهنگی هستند و در این خصوص فرد یا افرادی که به آن ها نمی توان لقب انسان را داد از آن ها سو استفاده جنسی و یا جسمی می کنند و این دخترکان را وارد بازی های بزرگتر ها می کنند
تدارک برای اعدام امیر تتلو+ فیلم title
خبرگزاری دانشجو در مصاحبه‌ای با یک حقوق دان از احتمال اعدام تتلو به واسطه اتهامات کنونی‌اش -احتمالاً افساد فی الارض- سخن به میان آورد. مقصودلو یک محکومیت ده سال و ۷۳ ضربه شلاق دارد که هنوز اجرا نشده است. این اظهارات را می‌بینید و می‌شنوید.
سرنوشت «سووشون» چه شد؟ title
تولید سریال نرگس آبیار بر اساس رمان سیمین دانشور از سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد، اما مدتی است که زمزمه‌های اختلاف میان سازندگان این سریال با پلتفرم شنیده می‌شود
استرداد امیر تتلو به ایران؛ چه چیزی در انتظار خواننده بدنام است؟ + تصویر title
امیر تتلو پیش از این به ده سال حبس و ۷۳ ضربه شلاق محکوم شده بود که پنج سال از این ده سال، حبس تعلیقی است. معمولاً در پرونده‌های اینچنینی، وقتی شخصی برای جرم تازه‌ای دستگیر می‌شود، محکوم تعلیقی به اجرا گذاشته می‌شود؛ بنابراین، بعید است حتی اگر او برای اتهامات سنگینی که در چند سال اخیر متوجه اش شده، محکومیت سنگینی نگیرد و بدون اجرای محکومیت قبلی‌اش آزاد شود.
تقویت طالبان در افغانستان به نفع ایران نیست title
ایران باید سیاست‌های مهاجر پذیری روشنی داشته باشد تا بتواند از ظرفیت مهاجران افغان استفاده کند و تهدیدات را دفع نماید.
برگزیده
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.