کد خبر: ۳۱۰۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
مدیر امور سامانه‌های بانکی بانک شهر خبر داد:
مدیر امور سامانه‌های بانکی بانک شهر در حاشیه دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، گفت: همه سیستم‌هایی که به مشتریان بانک شهر خدمات عرضه می‌کنند در حال توسعه و بهبود هستند.

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط عمومی بانک شهر:سید عباس نوربهاء تاکید کرد: این سیستم‌ها شامل همه انواعی می‌شود که چه در داخل شعبه ارائه خدمات می‌کنند و چه به صورت غیر حضوری و از طریق کانال اینترنتی نیاز‌های مشتریان را برآورده می‌کنند از طریق مدیریت سیستم‌های بانکی پشتیبانی می‌شوند و با توسعه آن‌ها مشتریان شاهد بهبود بیشتر ارائه خدمات خواهند بود.
وی افزود: فناوری‌های نوین جزء لاینفک توسعه سرویس‌ها در این بخش هستند. زیر ساخت‌هایی مثل امضای دیجیتال، سفته الکترونیک، احراز هویت دیجیتالی و از این قبیل، جزء لاینفک نیاز مشتریان هستند و برنامه‌های ما بر توسعه این زیر ساخت‌ها متمرکز است.
مدیر امور سامانه‌های بانکی بانک شهر با اشاره به فرآیند‌های پرداخت تسهیلات غیر حضوری گفت: در این فرآیند و دیگر فرآیند‌های مرتبطی که در شعبه‌ها انجام می‌شود نیاز به اعتبار سنجی وجود دارد که از ابزار‌های مختلف برای اجرای آن استفاده خواهیم کرد.
وی با تاکید بر فرصت‌های حضور در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برای شبکه بانکی گفت: بانک شهر از سنوات گذشته در این همایش حضوری گسترده داشته است و در دهمین دوره این نمایشگاه هم با برنامه ریزی ویژه‌ای حضور یافته است.
نوربهاء ادامه داد: امیدوارم با برنامه ریزی منسجمی که بانک شهر در این دوره از نمایشگاه دارد دستاورد‌های جدیدی در حوزه فناوری اطلاعات به دست آید و فضایی برای تعامل بیشتر با شبکه بانکی و بین شرکت‌های فناور و گسترش همکاری‌ها و هم افزایی با آن‌ها باشد.
مدیر امور سامانه‌های بانکی بانک شهر بیان کرد: یکی از اقدامات مهم بانک شهر با توجه به رسالتی که در راستای خدمات شهری و شهر هوشمند دارد، توسعه خدمات شهری است. در این راستا حضور در این همایش و تعامل با ذینفعان این عرصه می‌تواند توسعه زیر ساخت‌های شهری را تسهیل کند.
وی افزود: این همایش یک همایش تخصصی است و بازیگران اصلی صنعت پرداخت کشور هر ساله با حضوری پر رنگ، آخرین دستاورد‌ها و برنامه‌ها خود را در آن عرضه می‌کنند. حضور در چنین همایشی می‌تواند موجب مطلع شدن از آخرین اقدامات رگولاتور‌ها یا شرکت‌های فناور و دیگر ذینفعان باشد و این آگاهی در اقدامات آتی بانک شهر در خصوص توسعه خدمات بانکداری به ویژه خدمات بانکداری الکترونیک و در راستای خدمت رسانی به شهرداری‌ها و شهروندان، موثر خواهد بود.
نوربهاء خاطر نشان کرد: در توسعه خدمات در دو بعد حضوری و غیر حضوری برنامه داریم و در حال توسعه سرویس‌هایی همچون امضای دیجیتال، سفته و برات الکترونیک و وکالتی کردن حساب و از این دست سرویس‌ها با رویکرد ایجاد تجربه منحصر به فرد و تجربه نوین در خدماتمان هستیم. از طرفی در خصوص توسعه سرویس‌های شعب به دنبال توسعه و هوشمند سازی فرآیند‌های شعبه هستیم تا بتوانیم فرآیند‌های پرکاربرد و زمانبر شعب را بهینه کنیم و تجربه خوبی را در ذهن مشتریان بانک شهر در زمان حضور در شعبه رقم بزنیم.

برچسب ها: بانک شهر
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
صفرتاصد دریافت کارت سوخت با شیوه جدید+عکس و فیلم title
تا چندی پیش متقاضیان برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت باید به شعب پلیس +۱۰ مراجعه می‌کردند و سایتی برای ثبت نام وجود نداشت، اما با رونمایی سامانه جدید، وعده راه اندازی این سامانه به مردم داده شد.
چگونه دختران کار دچار سو استفاده می شوند title
دختران کار سرزمین مان نیازمند حمایت بیشتر به لحاظ مالی و فرهنگی هستند و در این خصوص فرد یا افرادی که به آن ها نمی توان لقب انسان را داد از آن ها سو استفاده جنسی و یا جسمی می کنند و این دخترکان را وارد بازی های بزرگتر ها می کنند
تدارک برای اعدام امیر تتلو+ فیلم title
خبرگزاری دانشجو در مصاحبه‌ای با یک حقوق دان از احتمال اعدام تتلو به واسطه اتهامات کنونی‌اش -احتمالاً افساد فی الارض- سخن به میان آورد. مقصودلو یک محکومیت ده سال و ۷۳ ضربه شلاق دارد که هنوز اجرا نشده است. این اظهارات را می‌بینید و می‌شنوید.
سرنوشت «سووشون» چه شد؟ title
تولید سریال نرگس آبیار بر اساس رمان سیمین دانشور از سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد، اما مدتی است که زمزمه‌های اختلاف میان سازندگان این سریال با پلتفرم شنیده می‌شود
استرداد امیر تتلو به ایران؛ چه چیزی در انتظار خواننده بدنام است؟ + تصویر title
امیر تتلو پیش از این به ده سال حبس و ۷۳ ضربه شلاق محکوم شده بود که پنج سال از این ده سال، حبس تعلیقی است. معمولاً در پرونده‌های اینچنینی، وقتی شخصی برای جرم تازه‌ای دستگیر می‌شود، محکوم تعلیقی به اجرا گذاشته می‌شود؛ بنابراین، بعید است حتی اگر او برای اتهامات سنگینی که در چند سال اخیر متوجه اش شده، محکومیت سنگینی نگیرد و بدون اجرای محکومیت قبلی‌اش آزاد شود.
تقویت طالبان در افغانستان به نفع ایران نیست title
ایران باید سیاست‌های مهاجر پذیری روشنی داشته باشد تا بتواند از ظرفیت مهاجران افغان استفاده کند و تهدیدات را دفع نماید.
برگزیده
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.