کد خبر: ۲۳۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
بررسی بازار مسکن‌های مهر حاکی از آن است که حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید واحد‌های مسکن مهر پرند ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.

قیمت مسکن در چند سال اخیر روند روبه افزایشی داشته است. افزایش قیمت مسکن باعث شد بسیاری از مردم برای سکونت به حاشیه های شهر بروند. افزایش قیمت مسکن دلیل مشکلات بسیاری برای مستاجران شد. همچنین با افزایش چشمگیر قیمت مسکن خریدن خانه تبدیل به رویایی دست نیافتنی برای بسیاری شده است. در ادامه جزئیاتی درباره روند قیمت مسکن را می خوانیم.

به گزارش زنهار؛ بررسی‌ها حاکی از آن است که ارزان‌ترین مسکن‌های مهر در منطقه پرند در بازه قیمتی ۲۶۵ تا ۳۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و گران‌ترین واحد‌های مسکن مهر این منطقه نیز در بازه قیمتی ۴۵۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

 

در این بین، اما میانگین قیمت واحد‌های مسکن مهر منطقه پردیس بالاتر از پرند است به طوری که حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید واحد‌های مسکن مهر پردیس ۵۰۰ تا ۵۵۰ میلیون تومان است و حداکثر مبلغ مورد نیاز برای خرید این واحد‌ها نیز ۸۰۰ تا ۸۵۰ میلیون تومان است.

رصد بازار مسکن مهر پردیس حاکی از آن است که اکثر واحد‌های مسکن مهر‌های ارزان قیمت خالی از سکنه هستند و صاحبان آن‌ها به امید رشد بیشتر قیمت‌ها در بازار مسکن این منطقه و به چشم سرمایه گذاری بلند مدت آن‌ها را خریداری کردند.

قیمت روز مسکن مهر در جدول زیر آمده است:

قیمت مسکن مهر در اطراف تهران چند؟

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار