کد خبر: ۱۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.

مخاطب24 -  سیدنی هولمز، یک مرد اهل فلوریدا، در سال ۱۹۸۸ به اشتباه متهم به سرقت مسلحانه شده بود. با این حال، هولمز سرانجام پس از اینکه او تقریباً ۳۴ سال از زندگی خود را به دلیل جنایتی که مرتکب نشده بود در زندان گذراند، تبرئه شد. هولمز به عنوان راننده فرار در جریان سرقت مسلحانه ژوئن ۱۹۸۸ متهم و به حبس ابد محکوم شده بود.

 هولمز در بیانیه‌ای به پروژه غیرانتفاعی بی گناهی فلوریدا گفت: "من همیشه معتقد بودم که این روز خواهد آمد و هرگز امیدم را از دست ندادم. " او در مورد خانواده اش نیز صحبت کرد و افزود: من مشتاقانه منتظرم که برای اولین بار در بیش از ۳۴ سال مادرم را در دنیای بیرون در آغوش بگیرم.»

این سازمان غیردولتی به اثبات بیگناهی هولمز و رهایی او از زندان کمک کرد. هولمز در تمام این مدت بر بی گناه خود را اصرار کرد و حتی در سال ۲۰۲۰ با واحد بررسی محکومیت دادستانی ایالت (CRU) تماس گرفت. با بررسی پرونده او، CRU به زودی متوجه شد که شناسایی شاهد عینی احتمالاً نادرست انجام شده است.

برادر مقتول سرقت نیز به این پرونده رسیدگی کمک کرد. او متوجه شد که ماشین هولمز نیز احتمالاً در آن زمان اشتباها شناسایی شده است.  

در جریان بررسی پرونده وی در دادگاه، پنج نفر از شش عضو هیئت داوری به آزادی این مرد رای دادند. علاوه بر این، حتی قربانیان این پرونده نیز در کنار هولمز بودند و معتقد بودند که او باید آزاد شود.  

روز دوشنبه، این مرد ۵۷ ساله هوای تازه را بدون محدودیت تنفس کرد. او از زندان فورت لادردیل در فلوریدا آزاد شد. ویدئویی از ملاقات مجدد هلمز با خانواده اش در یکی از شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود. در این کلیپ، او دیده می‌شود که با پیراهن سفیدی که بر تن دارد در آغوش مادر و سایر اعضای خانواده اش آرام می‌شود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد | پرداخت دو یارانه معیشتی در آستانه نوروز+ جزئیات | افزایش دستمزد کارگران در سال آینده title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند دونگا، جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی | قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد را می‌خوانید.
غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! | ناراحتی شدید دلالان مسکن از قانون جدید را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار