کد خبر: ۱۰۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵
در مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره امور شعب استان البرز بر لزوم حمایت همه جانبه بانک ملی ایران از بخش تولید در این استان تاکید شد.

تودیع و معارفه ریاست اداره امور شعب استان البرز برگزار شد

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛حسن مونسان عضو هیات مدیره در این مراسم که کاظمی معاون منابع انسانی، آزادی عضو هیات عامل و معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک کشور و مقامات استانی و مشتریان برتر استان حضور داشتند، برنامه ریزی و سیاست گذاری در راستای توسعه اقتصادی، افزایش اشتغالزایی در سطح کشور را از اهداف استراتژیک بانک ملی ایران اعلام کرد و گفت: در شرایط اقتصادی فعلی که بسیاری از درآمد‌های پیش بینی شده تحقق نیافته است، نقش بانک‌ها و به خصوص بانک ملی ایران در تامین مالی و حمایت از تولید و خدمات زیربنایی کشور، بسیار حیاتی است.

وی افزود: تجهیز منابع در جهت برون رفت از شرایط ناترازی نقدینگی و رسیدن به یک پایداری و ثبات در شاخص منابع، بسیار حائز اهمیت است و در این راستا، تلاش و مشارکت همه کارکنان بانک ضروری است.

مونسان بر ضرورت برنامه ریزی در راستای اولویت‌های استانی و توجه ویژه به بخش صنعت، کشاورزی و اقشار کم درآمد تاکید کرد.

عضو هیات مدیره، ایجاد نشاط، همدلی و توجه به منابع ارزشمند انسانی و برنامه ریزی در جهت افزایش پیوند سازمانی، عدالت محوری و شایسته سالاری را از مهم‌ترین عوامل اجرای اهداف استراتژیک بانک ملی ایران دانست و خواستار ارتقای شاخص‌ها در حوزه منابع انسانی شد.

حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک ملی ایران نیز در این مراسم گفت:تلاش کارکنان بانکی در خدمت رسانی در حوزه بانکداری و تلاش برای تقویت جبهه اقتصادی بسیار حائز اهمیت است و در بارور شدن درخت تناور انقلاب اسلامی تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود:کاهش فاصله بین صف و ستاد، آموزش کارکنان شبکه بانکی با استفاده از اساتید مجرب و مجهز به دانش روز و همچنین حمایت از بخش‌های تولیدی و تامین مالی فعالان اقتصادی در راستای اجرای اسناد بالا دستی از مهم‌ترین رسالت‌ها و رویکرد‌های بانک ملی ایران به ویژه در حوزه منابع انسانی است.

محمد نور آزادی معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک کشور نیز در این مراسم ضمن تاکید بر اعطای تسهیلات تکلیفی، بر افزایش تعامل و هم افزایی اداره امور شعب استان البرز با کارکنان در جهت پیشبرد اهداف بانک، مردم داری و برقراری ارتباط موثر و بهینه با مشتریان در راستای حل مشکلات و ایجاد رضایتمندی و حمایت از مراکز تولیدی در راستای اولویت‌های استانی با هدف افزایش شاخص‌های اقتصادی در استان، تاکید کرد.

در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد احمد ملکی راد در دوره ریاست اداره امور شعب این استان، یوسفعلی مهرپویا به عنوان سرپرست این اداره امور شعب، معرفی شد.

گفتنی است معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک کشور در سفر به استان البرز در بازدید از صندوق نوآوری و شکوفایی استان در نشستی با اعضای هیأت مدیره این صندوق، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها را از اولویت‌های بانک ملی ایران با هدف افزایش شاخص‌های اقتصادی و علمی استان‌ها به ویژه استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری کشور، اعلام کرد.

 
برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مجازات آنی سارق موبایل در خیابان + فیلم title
قربانی با حمله ای برق آسا سارق موبایل را در خیابان غافلگیر و به سزای عملش رساند.
سفر خارجی ناخواسته کودک بنگلادشی حین قایم موشک بازی در بندر! فیلم title
پسر بنگلادشی که در کانیتنر یک کشتی در حین بازی قایم موشک بازی پنهان شده بود ناخواسته از یک کشور خارجی سر درآورد.
حمله مرگبار سگ ولکرد به کودک ۴ ساله + فیلم title
کودک ۴ ساله در مقابل خانه در حال بازی بود که مورد حمله سگ ولگرد قرار گرفت.
بازی با مار سمی، مرد جوان را به کام مرگ فرستاد + فیلم title
مرد جوان هندی که قصد گرفتن سلفی با مار سمی را داشت بر اثر حمله ناگهانی مار جانش را از دست داد.
ویدئویی پربازدید از فرار غواص از حمله کوسه بزرگ title
ویدئوی خوش شانسی یک غواص از حمله مرگبار کوسه در اعماق اقیانوس به ویدئویی داغ تبدیل شده است.
برگزیده
همسر بازیگر سرشناس کیست؟| میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان| اظهارات جنجالی گوگوش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اظهارات جنجالی گوگوش در مورد مسعود کیمیایی، روسیه در جنگ از بمب خلا استفاده کرده است، میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان، چرا صورت حاجی فیروز سیاه است؟ را می‌خوانید.
گشتی در موزه «خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی title
«خواکین سورولا» نقاش اسپانیایی بود که سبک نقاشی او در زیرمجموعه امپرسیونیسم قرار می‌گرفت. بهترین آثار او در فضای باز نقاشی شده‌اند و ساحل آفتابی والنسیا را به زیبایی به تصویر می‌کشند. عمده شهرت «سورولا» برای نقاشی‌های ماهرانه‌اش از مردم و مناظری است که زیر نور درخشان خورشید سرزمین مادری‌اش به تصویر کشیده شده‌اند.
تصاویر بارش برف ۲ متری در ژاپن title
برف ژاپن؛ در منطقه هیجیوری ژاپن ۲۲۳ سانتیمتر برف باریده است که به منزله یک رکورد در بارش برف در ماه دسامبر است.
مهران غفوریان: قرار بود دختر باشم + فیلم title
صحبت های مهران غفوریان درباره خانواده خود را بشنوید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار