اجتماعی - علم و فناوری اطلاعات
ترفندی برای ساخت قوی‌ترین پسورد جهان

ترفندی برای ساخت قوی‌ترین پسورد جهان

در این مطلب علاوه بر مرور محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین رمزهای عبور در کشورهای مختلف، به آموزش ساخت قوی ترین پسورد جهان می‌پردازیم. درباره ساخت رمز عبور چه می دانید؟

فراخوان شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر در حوزه «فناوری‌های نوین بیمه»

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در راستای مأموریت خود مبنی بر تأمین مالی طرح‌های نوآورانه و نیز سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر، همکاری خود را در قالب «هم‌سرمایه‌گذاری» با عاملین سرمایه گذاری و همچنین شتاب‏دهنده‌های دانش ‏بنیان آغاز کرده است.

قدردانی وزیر ارتباطات از مدیر عامل شرکت مخابرات ایران

وزیر ارتباطات ازمهندس سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران برای بهبود پاسخگویی به مشترکین و ارتقای شاخص های مراکز تماس در آن شرکت قدردانی کرد .

مهندس سلطانی در در مصاحبه تلویزیونی با شبکه افق: برنده اصلی در تعرفه گذاری منطقی مردم هستند

مهندس سلطانی در مصاحبه تلویزیونی با شبکه افق برنامه فرامتن با اشاره به اینکه موضوع نفع و ضرر مردم همواره مورد توجه شرکت مخابرات بوده و رضایت مندی مشترکان در اولویت فعالیت‌های این شرکت قرار دارد گفت: شرکت مخابرات برای توسعه شبکه مخابراتی با مشکلات بسیاری مواجه شد و دریافت هزینه برای نگهداری از خطوط ضرروی است تا بتواند برای مردم توسعه داشته و خدمات با کیفیت تری ارایه دهد، برنده اصلی دراین فرآیند تعرفه گذاری منطقی مردم هستند.

با حمایت از مخابرات برای توسعه ارتباطات پل بسازیم

مسائل مربوط به اصلاح تعرفه مخابرات، سال‌هاست در رسانه‌ها، جلسات خصوصی و برنامه‌های خبری دنبال می‌شود. مخابرات مدت‌هاست به این نکته تاکید می‌کند که اگر نهادهای مسئول در بحث تعرفه‌گذاری به این مهم اهمیت ندهند و با آن همراه نشوند، ارتباطات ثابت کشور از توسعه باز می‌ماند، با حمایت از مخابرات برای توسعه ارتباطات ثابت پل بسازیم، سدساختن مقابل مخابرات، نابودی صنعت ارتباطات کشور را به دنبال خواهد داشت.

دکتر زارعیان: آغاز همکاری با ۶۲ شرکت دانش بنیان

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: به زودی همکاری شرکت با ۶۲ شرکت دانش بنیان آغاز می‌شود.

اطلاعیه برگزاری رویداد فناوری نوین بیمه

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بیمه مرکزی برگزار می کند.

دکتر زارعیان: تعرفه‌ها ی مخابرات بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات و دیگر نهادهای تصمیم گیر قانونی است

دکتر زارعیان در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر با بیان اینکه شرکت مخابرات همواره تمامی فعالیت های خود را بر اساس مصوبات و الزامات حوزه رگولاتوری انجام می‌دهد،اظهار داشت: براین اساس، به درخواست شورای رقابت مدارک و مستندات مورد نیاز نظام حسابداری خدمات تلفن ثابت برای سال ۱۴۰۱ را در سریع ترین زمان به این شورا ارسال می کنیم و برای تعرفه فعلی نیازی به این اقدام نبوده است.
اینترنت طبقاتی؛ طرح جدید اینترنت در ایران؟

اینترنت طبقاتی؛ طرح جدید اینترنت در ایران؟

اینترنت طبقاتی یعنی اینترنتی که هر دسته از عامه مردم، به یک سری چیز‌ها دسترسی داشته و از یک سری چیز‌ها محروم باشند. مثلا دانشگاهیان به یوتیوب دسترسی داشته باشند، ولی برای عموم مردم، یوتیوب فیلتر باشد. دانشجویان و محققان به برخی سایت‌ها و سرویس‌ها دسترسی داشته باشند، ولی مردم عادی از این سرویس‌ها محروم باشند.
چین در ماه پایگاه می‌سازد؟

چین در ماه پایگاه می‌سازد؟

چین اولین کشوری است که ساخت پایگاهی را در قطب جنوبی ماه پیشنهاد داده است.
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین ها
پرطرفدارترین ها