اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
جلسات هماهنگی با نمایندگان واحدها برای توسعه پیاده سازی سیستم های مدیریتی بیمه تعاون برگزار شد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ واحد ریسک و توسعه سازمان شرکت، جلسات هماهنگی با نمایندگان واحد‌ها برای پیاده سازی هرچه مطلوب‌تر سیستم‌های مدیریتی در بیمه تعاون را برگزار کرد.

اطمینان از استمرار استقرار سیستم های مدیریتی در بیمه تعاون
در این جلسات، نمایندگانی از هر واحد به عنوان همیار مدیر معرفی شده و نسبت به پیاده سازی مطلوب نظام‌های مدیریتی در واحد، آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند.
بر این اساس، سیستم‌های مدیریت کیفیت، مدیریت تعالی سازمانی، مدیریت ریسک و سیستم اندازه گیری شاخص ها، برای نمایندگان مرتبط تشریح و تبیین شده و فلسفه آن نیز مورد توضیح قرار گرفته است.
در این خصوص باید اظهار داشت که سیستم مدیریت کیفیت به صورتی است که ورودی آن شناسایی نیاز‌های ذی نفعان به خصوص نیاز‌های مشتریان است و هدف آن تامین الزامات کیفیت و کسب رضایت مشتریان است که با توجه به جاری بودن استاندارد ایزو ۹۰۰۱ در شرکت این مهم در حال پیگیری و بهبود مستمر است.
مدل تعالی سازمانی نیز مدلی مبتنی بر تامین نیاز‌ها و انتظارات ذینفعان است و البته فراتر از سیستم مدیریت کیفیت پیش می‌رود و انجام اقداماتی را در سازمان تشویق می‌کند که علاوه بر رضایت مشتریان به رضایت کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و جامعه نیز اهمیت می‌دهند.
سیستم مدیریت ریسک ایزو ۳۱۰۰۰ نیز به صورت کلی سبب کاهش نگرانی‌ها در سطح سازمان می‌شود و سعی بر این است که هر سال به صورت عمیق‌تر و بهتر اجرا شود.
شایان ذکر است که در این جلسات، شرح وظایف نمایندگان واحد‌ها نیز برای شفاف شدن نحوه همیاری با مدیران، ارائه و نتایج هر جلسه نیز به مدیران ارائه شد.
گفتنی است، توسعه و تعالی سازمان همواره در شرکت بیمه تعاون با هدف تامین هرچه بیشتر خواسته‌های مشتریان، کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و نهاد‌های نظارتی و عموم جامعه و بهبود خدمت رسانی و ارتقای فرهنگ تعالی در تمام ارکان سازمان، مورد اهمیت بوده و بر این اساس، تمامی مدیران در سطح شرکت و معاونان مدیران و روسای سازمان در ستاد مرکزی و مدیران استانی، دوره آشنایی با الگوی تعالی سازمانی را در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ گذرانده اند.

برچسب ها: بیمه تعاون
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار