اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
سرپرست بیمه های اتکایی بیمه تعاون، از تلاش برای افزایش ظرفیت قراردادها در رشته های تخصصی سخن گفت.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ الهام وفائی، سرپرست بیمه‌های اتکایی شرکت با اشاره به فعالیت مجدد شرکت مبنی بر افزایش سرمایه و دریافت قبولی اتکایی مطرح کرد: «اخذ مجوز قبولی اتکایی به عنوان یک منبع درآمد جدید برای شرکت تلقی شده و امتیازی است که به سبب دریافت آن موجبات ایجاد تنوع در سبد حال حاضر پورتفوی شرکت نیز فراهم خواهد شد».

افزایش ظرفیت قراردادها در رشته های تخصصی؛ هدف واحد اتکایی بیمه تعاون
وی همچنین به تمرکز فعالیت واحد تحت سرپرستی خود اشاره کرد و اظهار داشت: «با توجه به افزایش ظرفیت قرارداد‌ها در رشته‌های آتش سوزی، مهندسی و باربری و نیز با توجه به افزایش ظرفیت شرکت بیمه تعاون، میزان واگذاری اختیاری بیمه نامه‌ها کاهش یافته و بر این اساس تلاش می‌شود در راستای تعامل و ارتباط با بیمه گران اتکایی، ضمن بهره گیری از دانش و تجارب شرکت‌های همکار، بیمه نامه‌ها را به شیوه بهینه، اتکایی کرده تا شرکت نیز بتواند به اهداف استراتژیک خود نزدیک‌تر شود».
وفائی تشریح کرد: «همچنین هم اکنون بیمه نامه مسئولیت کشتی را نیز با خدمات متفاوتی پوشش می‌دهیم که سبب شده تا زمینه افزایش صدور بیمه نامه در این رشته فراهم شود».
سرپرست بیمه‌های اتکایی بیمه تعاون اضافه کرد: «از دیگر سو، پوشش بیمه نامه‌های پول در صندوق را نیز اضافه کردیم که موجب تنوع سبد محصولات شده است».
وی در ادامه گفت: «همچنین نسبت به پروژه‌های اختیاری، همکاری با شرکت‌های معتبر دارای پذیرش اتکایی و جلوگیری از بدون پوشش ماندن بیمه نامه‌های بالاتر از ظرفیت شرکت را مد نظر قرار دادیم».

برچسب ها: بیمه تعاون
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار