اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
اخباری از جایگزینی مهرداد بذرپاش به جای رستم قاسمی منتشر شده است. سیدمحمد حسینی در گفت‌وگویی درباره برخی اخبار، مبنی بر احتمال تغییر وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تغییر وزیر راه و شهرسازی جدی بوده و قرار است، دولت، یکشنبه هفته آینده، گزینه پیشنهادی را در نامه‌ای به مجلس معرفی کند.

سرانجام خبری که مدت‌ها بود غیررسمی بیان می‌شد، رسما از سوی معاون پارلمانی دولت اعلام شد، مبنی بر این که به زودی دولت سیزدهم با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی خداحافظی خواهد کرد.

مهرداد بذرپاش جایگزین رستم قاسمی در دولت می شود؟

مخاطب ۲۴- به نقل از تابناک؛ معاون پارلمانی رییس جمهور با جدی دانستن تغییر در وزارت راه و شهرسازی گفت: وزیر پیشنهادی یکشنبه آینده به مجلس معرفی می‌شود. سیدمحمد حسینی در گفت‌وگویی درباره برخی اخبار مبنی بر احتمال تغییر وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تغییر وزیر راه و شهرسازی جدی بوده و قرار است، دولت، یکشنبه هفته آینده، گزینه پیشنهادی را در نامه‌ای به مجلس معرفی کند.

 

معاون رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های پیشنهادی دولت برای جانشینی رستم قاسمی به ایرنا گفت: تا این لحظه آقای «مهرداد بذرپاش» گزینه اصلی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی است.

مهرداد بذرپاش

درباره علت این خداحافظی موضوعات متعددی بیان می‌شود؛ اما مهمترین علت را باید در توجه نامناسب نسبت به وعده‌های دولت سیزدهم در امر ساخت مسکن دانست که موجب شد، انتقادات زیادی به دولت بیان شود. البته مسائل دیگری همچون ناتوانی جسمی و برخی اخبار حاشیه‌ای هم به عنوان مکمل این دلیل بیان می‌گردد.
گفتنی است، مهرداد بذرپاش که سابقه مدیریت در دولت‌های نهم و دهم و همچنین نمایندگی مردم تهران در مجلس نهم را در کارنامه خود دارد، هم‌اکنون ریاست دیوان محاسبات کشور را عهده‌دار است و پیش از این در دولت سیزدهم از سوی برخی افراد برای وزارت صمت و کار و رفاه اجتماعی هم معرفی شده بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار