اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
زمان بازی ایران انگلیس جام جهانی ۲۰۲۲ را بخوانید.

مخاطب ۲۴- ساعت و زمان بازی ایران انگلیس جام جهانی 2022 اعلام شده است و طبق آن روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱  دو تیم ملی ایران و انگلیس در چهارچوب دیدار‌های دور اول مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت.

ساعت زمان بازی ایران و انگلیس جام جهانی 2022

زمان و ساعت بازی ایران و انگلیس

ساعت بازی ایران انگلیس جام جهانی 2022 به شرح زیر است:

روز دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه است، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه الریان.

 

در این دور از مسابقات جام جهانی چهار تیم ایران، انگلیس، آمریکا و ولز در یک گروه قرار دارند و ایران در این دور از مسابقات باید به مصاف این سه تیم برود.

داور بازی ایران انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲

تسنیم نوشت: رافائل کلاوس، داور ۴۳ ساله برزیلی، قصاوت نخستین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را بر عهده خواهد داشت. این دیدار از ساعت ۱۶:۳۰ روز دوشنبه در دور اول مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار خواهد شد.

کلاوس اهل سانتا باربارا در ایالت سائوپائولو در شرق برزیل است که موفق شد از سال ۲۰۱۲ قضاوت در سری A برزیل را تجربه کند. او از سال ۲۰۱۵ به لیست الیت فیفا ورود پیدا کرد و قضاوت در تورنمت‌های معتبری مثل کوپا آمریکا، لیبرتادورس و جام جهانی زیر بیست سال ۲۰۱۹ را در کارنامه دارد.
کلاوس بعد از حضور در بیش از ۳۰۰ مسابقه، توسط فیفا برای حضور در قطر فرا خوانده شد. میانگین ۷.۴ کارت زرد در هر مسابقه برای این داور برزیلی به ثبت رسیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار