اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
دلار توافقی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه کانال ۳۳ هزار فروخته می‌شود. نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار بعد چهار روز دوباره از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار عبور کرد

مخاطب ۲۴- به نقل از فرارو؛ قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در بازار متشکل ارزی با رشد ۳۷۵ تومانی به ۳۳ هزار و ۶۴۵ تومان رسید. همزمان نرخ فروش یورو در بازار متشکل ارزی که به شکل توافقی تعیین می‌شود، به ۳۴ هزار و ۶۳۰ تومان ارتقا پیدا کرد و این اسکناس رشد قیمت ۳۸۰ تومانی را به ثبت رساند. در بازار طلا همین روند را شاهد بودیم و نرخ طلا ۱۸ عیار بعد چهار روز دوباره از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد و ارزش سکه‌های تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم به ترتیب ۷۷ و ۵۶ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۲۹ آبان ۱۴۰۱

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی
قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۹ آبان در بازار متشکل ارزی، تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه به ۳۳ هزار و ۶۴۵ تومان رسید. عصر دیروز خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۳۳ هزار و ۲۷۰ تومان تمام می‌شد و حالا شاهد رشد ۳۷۵ تومانی ارزش این اسکناس هستیم. از طرفی نرخ فروش یورو امروز یکشنبه به ۳۴ هزار و ۶۳۰ تومان ارتقا پیدا کرد و این یکی نسبت به دیروز رشد قیمت ۳۸۰ تومانی را تجربه کرد.
قیمت طلا ۱۸ عیار

 

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه نخست معاملات بازار از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار صبح امروز درحالی یک میلیون و ۵۰۱ هزار تومان معامله شد که عصر دیروز یک میلیون و ۴۸۵ هزار تومان ارزش داشت و حالا شاهد رشد ۱۶ هزار تومانی ارزش این فلز هستیم.
قیمت انواع سکه
قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه نخست معاملات همزمان با رشد جزیی نرخ طلا و دلار، ۷۷ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۱۶ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان رسید. عصر دیروز خرید سکه امامی ۱۶ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان تمام می‌شد. سکه تمام بهار آزادی که امروز ۱۵ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان فروخته می‌شود، رشد قیمت ۵۶ هزار تومانی را نسبت به دیروز تجریه می‌کند، اما سکه گرمی بدون تغییر قیمت، سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

برچسب ها: ارز قیمت دلار طلا
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار