اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۹۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
سازمان منطقه آزاد کیش به منظور تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در نظر دارد بر اساس شرایط جدید برای متقاضیان اخذ مجوز فعالیت دفتر مشاورین املاک، آزمون تخصصی برگزار کند.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش؛ بنابراین گزارش از متقاضیان دارای شرایط دعوت می‌شود با ارائه اصل و تصویر مدارک "تحصیلی، کارت ملی، پایان خدمت برای آقایان و دو قطعه عکس جدید تمام رخ با زمینه سفید" از شنبه پنجم تا چهارشنبه نهم آذر نسبت به نام نویسی جهت شرکت در آزمون تخصصی اقدام کنند.

انتشار فراخوان نام نویسی شرکت در آزمون تخصصی دفاتر مشاورين املاک کیش
شرایط لازم برای متقاضیان شرکت در آزمون تخصصی "تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، دارای حداقل ۲۵ سال سن، حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم، و کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم و یا گواهی اشتغال به تحصیل برای آقایان کمتر از ۵۰ سال سن" اعلام شده است.
متقاضیان برای نام نویسی می‌توانند در زمان یاد شده به مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش واقع در برج صدف، طبقه چهارم واحد ۴۰۱ مراجعه کنند.
لازم به ذکر است به متقاضیانی که مدارک ارسالی آن‌ها تکمیل نیست پس از اتمام مهلت اعلام شده صلاحیت نام نویسی در این آزمون را نخواهند داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار