اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
یک پایگاه خبری آرژانتینی گزارش داد، کاروان تیم ملی این کشور برای جام جهانی ۲۰۲۲ به دلیل شرایط کشور قطر ۳۵۰۰ کیلو گوشت حلال را برای مصرف با خود به این کشور برده است.

پایگاه خبری "تیک اسپورت" نوشت: محموله گوشت ۳۵۰۰ کیلویی تیم ملی آرژانتین به دلیل شرایطی که کشور قطر اعمال کرده باید از گوشت‌های حلال تهیه شده باشد.

ماجرای ۳.۵ تُن گوشت حلال آرژانتینی‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲

مخاطب ۲۴- به نقل از ایسنا؛ این پایگاه خبری آرژانتینی نوشت: "تیم ملی آرژانتین هر جا که برود هر کار ممکن را می‌کند تا احساس در خانه بودن کند و در این میان غذا نقش مهمی را ایفا می‌کند. "

 

بر اساس گزارش این پایگاه خبری آرژانتینی، با توجه به غیرمجاز بودن وارد کردن گوشت‌های حرام به خاک قطر، کشور میزبان جام جهانی، ۳۵۰۰ کیلو گوشت حلال از بوئنوس آیرس به این کشور ارسال شده است.

"مرکز اسلامی" آرژانتین نهاد مسئول تایید اسلامی بودن محصولاتی است که از این کشور به کشور‌های اسلامی صادر می‌شوند.

مقامات قطری محدودیت‌هایی را از جمله در زمینه مصرف سیگار و مشروبات الکی در زمانی برگزاری مسابقات جام جهانی در این کشور اعمال کرده‌اند.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اعلام کرده طبق قوانین قطر سیگار کشیدن در ورزشگاه‌های میزبان جام جهانی در ایام مسابقات ممنوع است. پیش‌تر قطر مصرف مشروبات الکلی را در مسابقات جام جهانی ممنوع کرده بود.

تیم ملی کشورمان در این مسابقات در گروه B با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و ولز رقابت می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار