اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
کارلوس کی روش می‌توانست یکی از جوان‌های با استعداد تیم ملی را حتی بدون شانس بازی در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ در لیست تیم ملی قرار دهد و به قطر ببرد، اما چنین نکرد تا نشان دهد آن یک جای خالی معنادار است و به منظور خاصی استفاده نشده است.

کارلوس کی روش برای بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ نه گزینه خودش را به قطر برد و نه گزینه‌ای که برخی اطرافیان تیم ملی توصیه کرده بودند.

جای خالی معنادار کی‌روش در لیست تیم ملی: نفر ۲۶ کی بود؟

مخاطب ۲۴- به نقل از تابناک؛ کارلوس کی روش شب گذشته لیست نهایی تیم ملی را برای بازی‌های جام جهانی قطر اعلام کرد و در اتفاقی عجیب کی روش پرونده لیست خود را با یک بازیکن کمتر و با حضور ۴ دروازه بان بست.
جالب است بدانید قبل از اعلام لیست تعدادی از اطرفیان تیم ملی به کی روش توصیه کردند امید نورافکن را به عنوان نفر بیست و ششم لیست انتخاب کند، اما سرمربی تیم ملی با توجه به حضور ۳ دفاع چپ (احسان حاج صفی، میلاد محمدی و ابوالفضل جلالی)، این توصیه را قبول نکرد.

 

از طرفی گفته می‌شود کی روش یک گزینه در ذهنش بود که در نهایت او را هم دعوت نکرد تا تیم ملی با ۴ دروازه بان و ۲۵ بازیکن راهی قطر شود.

اللهیار صیادمنش در باشگاه هال سیتی هم هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده و بنابراین کی‌روش در ساعات پایانی مهلت ارسال لیست، کسی را به اردو در هتل الریان قطر فرل نخوانده است!

گفتنی است هر بازیکن تیم ملی در ایام جام جهانی قطر، فقط در دور مقدماتی بیش از ۱۵۰هزاردلار برای باشگاهش درآمدزایی دارد و این حرکت مرد پرتغالی یکی از تیم‌های داخلی را از این درآمد قطعی محروم می‌کند.

او می‌توانست یکی از جوان‌های با استعداد تیم ملی را حتی بدون شانس بازی در جام جهانی به قطر ببرد، اما چنین نکرد تا نشان دهد آن یک جای خالی معنادار است و به منظور خاصی استفاده نشده است. کی‌روش کسی نیست که از فرصت قرار دادن یک بازیکن مستعد رده امید یا حتی جوانان در فهرست نهایی انصراف دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار