اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳
سامان فلاح مصدومیت جزئی‌اش را پشت سر گذاشته و حالا دوباره بدون هیچ مشکلی در تمرین تیم ملی شرکت کرده است.

شاید هیچ‌کس توقع نداشت این بازیکن تا این اندازه در اردوی تیم ملی دوام بیاورد. کارلوس کی‌روش، آرمین سهرابیان را از تیم کنار گذاشت، اما با حفظ سامان فلاح، نشان داد برای جام جهانی قطر روی این بازیکن جوان حساب می‌کند. هنوز هم احتمال کنارگذاشته‌شدن این بازیکن از فهرست نهایی وجود دارد، اما شکی نیست که او مورد توجه کی‌روش قرار گرفته و برای یک مدافع، این دستاورد مهمی به‌نظر می‌رسد.

سامان فلاح جوان‌ترین پسر کارلوس در راه جام جهانی قطر!

مخاطب ۲۴- به نقل از همشهری آنلاین؛ کاری که سامان فلاح تا امروز انجام داده، ستایش‌برانگیز به‌نظر می‌رسد. او در کنار روزبه چشمی و مرتضی پورعلی‌گنجی، تنها بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران هستند که شانس حضور در جام‌جهانی در قلب خط دفاعی تیم‌شان را دارند. فلاح درصورت قرارگرفتن در فهرست نهایی کی‌روش، جوان‌ترین بازیکن تیم و تنها مهره زیر ۲۳سال ایران در جام‌جهانی لقب می‌گیرد. نام این بازیکن در فهرست جوان‌ترین نفرات ایران در تاریخ این جام نیز دیده خواهد شد.

سامان حتی درصورت رفتن به جام‌جهانی، شانس زیادی برای بازی‌کردن در ترکیب ایران ندارد، اما به‌دست‌آوردن تجربه و حس و حال جام‌جهانی در این شرایط سنی برای او فوق‌العاده خواهد بود. فلاح تا امروز با سرعتی خیره‌کننده پیشرفت کرده و حالا نیز قصد دارد به همین روند ادامه بدهد. نخستین کاپیتان دهه‌هشتادی تاریخ لیگ برتر، حالا می‌تواند نخستین فوتبالیست دهه‌هشتادی تاریخ ایران در جام جهانی نیز باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار