اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
ذبیح اله پورجان آباد به عنوان سرپرست جدید اداره امور شعب استان یزد معرفی شد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره امور شعب استان یزد که با حضورمعاون منابع انسانی بانک، معاون استاندار و جمعی از مدیران استانی برگزار شد؛ ضمن تقدیر از زحمات میررحیمی، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از همه همکاران خواست تا تمام تلاش خود را در راستای تحقق این مهم بکار بسته و در جهت رونق تولید گام بردارند.

معرفی سرپرست جدید اداره امور شعب بانک ملی استان یزد
وی در ادامه بر ضرورت حفظ مشتریان فعلی، دستیابی به بازار‌های جدید و کسب سهم تاکید کرد.
همچنین در این مراسم حسن کاظمی معاون منابع انسانی به نقش بی بدیل سرمایه انسانی کارآمد و با نشاط در تعالی و رشد سازمان تاکید و به اقدامات و برنامه‌های مدیران عالی بانک برای ارتقای سطح انگیزشی، رفاهی و معیشتی همکاران اشاره کرد.
در ادامه این مراسم پورجان آباد سرپرست جدید اداره امور شعب استان به ارائه برنامه‌های خود در این استان پرداخت و میررحیمی سرپرست سابق اداره امور شعب گزارش مختصری از عملکرد اداره امور شعب استان ارائه کرد.
نجف زاده در ادامه سفر یک روزه خود به استان یزد ضمن دیدار و گفت و گوی صمیمانه با همکاران، از شعب شهرک صنعتی یزد، مارکار یزد بازدید کرد و ضمن استماع و رسیدگی به مشکلات همکاران رهنمود‌های لازم را ارائه کرد.

معرفی سرپرست جدید اداره امور شعب بانک ملی استان یزد

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار