اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
چهارمین دوره مسابقات بسکتبال ایمیدرو و شرکت های تابعه به میزبانی ذوب آهن اصفهان در سالن نبرد ورزشگاه بزرگ فولادشهر، ۱۲ آبان ماه با قهرمانی تیم گل گهر سیرجان به پایان رسید.

با برگزاری فینال چهارمین دوره مسابقات بسکتبال ایمیدرو و شرکت‌های تابعه، قهرمان این مسابقات مشخص شد.

پایان چهارمین دوره مسابقات بسکتبال ایمیدرو با قهرمانی گل گهر سیرجان

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان؛ در بازی فینال این مسابقات دو تیم گل گهر سیرجان و مس سرچشمه به مصاف هم رفتند که در پایان بازی تیم گل گهر با نتیجه ۶۰- ۵۱ به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از مسابقات شد، مس سرچشمه نیز به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

دیدار رده بندی را تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برگزار کردند که در پایان این بازی فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه ۶۸- ۴۳ از سد حریف گذشت و به مقام سومی این مسابقات دست یافت.

در آیین اختتامیه این مسابقات، تیم‌های اول تا سوم، مدال و جام قهرمانی خود را با حضور مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان، محسن آذر مهر رییس کارگروه ورزش ایمیدرو و شرکت‌های تابعه و علی اکبر احسانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان دریافت کردند.
شایان ذکر است؛ این دوره از مسابقات بسکتبال ایمیدرو و شرکت‌های تابعه با حضور شش تیم از شرکت‌های مختلف فولادی و معدنی (ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان، مس سرچشمه، فولاد خوزستان و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس) به میزبانی ذوب آهن اصفهان از هشتم آبان ماه آغاز شده بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار