اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند آوری بانک توسعه تعاون تا سی‌ام مهرماه سال جاری از ۲۷۶۰ میلیارد ریال گذشت.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ در راستای اجرای فرامین مقام رهبری پیرامون افزایش جمعیت و در جهت اجرای جزء ۲ و ۳ بند الف تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ اقدام به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند آوری کرده است.

پرداخت ۲۷۶۰ میلیارد ریال تسهیلات فرزند آوری از سوی بانک توسعه تعاون

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۶۸۸۳ فقره تسهیلات به خانوار‌هایی که تاریخ تولد فرزندشان از اول فروردین سال ۱۴۰۱ می‌باشد، پرداخت‌شده است.
بررسی آمار نشان می‌دهد که بانک توسعه تعاون در ۷ ماه سال جاری ۸۰ درصد سهمیه ابلاغی از سوی بانک مرکزی را اجرا کرده است و در چند ماه باقی‌مانده از سال به هدف ۱۰۰ درصدی در اجرای قانون دست می‌یابد.
بر اساس این گزارش نسبت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند آوری به سهمیه ابلاغی در شعب بانک توسعه تعاون در استان‌های سمنان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، خراسان جنوبی، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، اصفهان، البرز، لرستان، بوشهر، یزد و هرمزگان بیش از ۹۰ درصد بوده است.
گفتنی است به متقاضیان تسهیلات فرزند آوری برای فرزند اول ۲۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه، فرزند دوم ۴۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۴۸ ماهه، فرزند سوم ۶۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه، فرزند چهارم ۸۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۷۲ ماهه و فرزند پنجم ۱۰۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۸۴ ماهه تسهیلات پرداخت می‌شود.
بانک توسعه تعاون همچنین از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ۲۷۷۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
براین اساس، با توجه به عملکرد مناسب شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور میزان افراد در صف انتظار دریافت تسهیلات به‌شدت کاهش‌یافته است. میزان افراد در صف انتظار تا پایان مهر ۱۵۳۰ نفر بوده است که به‌محض تکمیل مدارک نسبت به کارسازی تسهیلات آن‌ها اقدام می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار