کد خبر: ۷۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت:مشکلات دومینویی تاخیر در پروازها هم حل می‌شود

مخاطب ۲۴، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به نقص فنی ایجادشده در سیستم یکی از شرکت‌های هواپیمایی گفت که مشکلات دومینویی تاخیر در پرواز‌ها هم حل می‌شود.
تاخیر پروازها در ایستگاه آخر!
پرواز شرکت هواپیمایی معراج به شماره ۴۸۰۲ از مبدا نجف به تهران، که مقرر بوده ساعت ۱۶:۵۵ شنبه ۲۶ شهریورماه کشور عراق را ترک کند، با تاخیر بیش از ۱۷ ساعت مواجه شد که این موضوع سردرگمی و اعتراض مسافران را به دنبال داشت.
در این راستا محمد محمدی‌بخش -رئیس سازمان هواپیمایی کشوری- در گفتگو با ایسنا درباره مشکل تاخیر در پرواز هواپیمایی معراج بیان کرد: مشکلات فنی برای همه پرواز‌ها نیست، روز شنبه این اتفاق برای هواپیمایی معراج رخ داده، به دلیل اشکال در سیستم موتور که ما برای رعایت اصول ایمنی، از پرواز این هواپیما در فرودگاه نجف جلوگیری کردیم و از ایرلاین‌های دیگر برای هواپیمای جایگزین کمک گرفتیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: درنهایت نقص فنی شرکت هواپیمایی معراج برطرف شده و مشکلات دومینویی تاخیر در پرواز‌ها هم حل می‌شود.
وی درباره وضعیت پرواز‌های سایر شرکت‌های هواپیمایی نیز توضیح داد: پرواز‌های ایرلاین‌های دیگر به‌موقع انجام می‌شود و تا کنون تاخیر جدی در این حوزه نداشتیم؛ حدود ۱۳۰ هزار نفر از طریق پرواز به عتبات مشرف شدند و روال برگشت مسافران هم به جز هواپیمایی معراج، به‌صورت عادی انجام می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار