کد خبر: ۷۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
رامین رضاییان توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد.

مخاطب ۲۴ - بازیکنی که در این فصل بابت جدایی از پرسپولیس، کاخ آرزوهایش ویران شده بود امروز به دلیل بازگشت کی روش، دوباره به تیم ملی دعوت شد.

رامین رضاییان در راه اتریش!
رامین رضاییان در سال ۱۴۰۱، روزگار عجیبی را تجربه می‌کند. او که یکی از لژیونر‌های فوتبال ایران در لیگ ستارگان قطر بود، توفیقی از نظر فنی به دست نیاورد و اجبارا به پرسپولیس برگشت.

او در پرسپولیس تصور روز‌های شیرین و تکرار قهرمانی با این تیم داشت؛ اتفاقی که نه تنها رخ نداد بلکه این بازیکن از سوی یحیی گل محمدی برای تمدید قراردادش با چراغ سبز مواجه نشد

ماجرای دوری رامین را از تیم ملی را هم باید به این مسئله اضافه کرد که او در واکنش به همه اتفاقات، راهی جاده شمال شد و استوری‌های غم انگیزی را در اینستاگرام منتشر کرد.

رامین رضاییان، اما شاید تصور نمی‌کرد پس از حضور در سپاهان و جا افتادن در تیم جدید، کارلوس کی روش هم در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ به ایران برگردد. محصول این بازگشت برای رامین، خیره کننده بود؛ دعوت مجدد به اردوی تیم ملی ایران!

او حالا به جای استوری پیش به سوی سیاه بیشه، باید با صدای بلند بگوید پیش به سوی اتریش و اردوی تیم ملی ایران! زندگی برای این بازیکن از همین امروز رنگ و بوی دیگری گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار