کد خبر: ۷۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
جامعه مراکز پذیرایی کیش در یکشنبه پر امید و هیجانی با تخفیف‌های ۵۰ درصدی برند‌های معتبر، میزبان مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور بود.

به گزارش مخاطب ۲۴ و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی صمیمانه با بخش خصوصی با تاکید بر آماده سازی زیرساخت‌های گردشگری برای میزبانی شایسته از گردشگران و رونق گردشگری در تابستان، نسبت به افزایش تعداد پرواز‌ها به مقصد جزیره کیش دستوراتی را صادر کرد که این مهم در کوتاه‌ترین زمان انجام پذیرفت.
کیش در تخفیف های ویژه یکشنبه پر امید و هیجانی میزبان گردشگران بود
مهدی کشاورز با اشاره بر اهمیت مشارکت حداکثری بخش خصوصی و سازمان منطقه ازادجهت رونق بخشیدن به صنعت گردشگری جزیره دستور داد کارگروهی تشکیل شود و همکاری لازم انجام پذیرد که در این راستا جامعه پذیرایی کیش به دعوت مدیرعامل پاسخ مثبت داد و این اقدام مورد استقبال گسترده ساکنان جزیره، مسافران و گردشگران قرار گرفت.

دیروز یکشنبه، برند‌های معتبر همچون "فودکورت دامون، کافه دامون، رستوران تایم لبس، رستوران هشتگ vip، بلکافه، اسپرسولب، رستوران بوملانژ، کترینگ میتا کیش، هتل می، فست فود دهه شصتی نوستالیچ" با تخفیف‌های ۵۰ درصدی میزبان ساکنان کیش، مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور بود.

با اجرای این طرح و استقبال گسترده ساکنان جزیره کیش و گردشگران ظرفیت رستوران‌ها در سطح جزیره کیش افزایش یافت.

یکشنبه‌های هر هفته با اعمال تخفیف‌های ۵۰ درصدی، نقشی نو همراهی با متخصصان، دوستداران کیش، انتقال دانش و تجربیات امید است با همکاری سایر صنوف و همچنین تلاش بیشتر سازمان باعث رونق گردشگری و رشد و توسعه جزیره کیش شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار