کد خبر: ۶۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
بازی‌های کشور‌های اسلامی – قونیه ۲۰۲۱
رقابت‌های دوی مسابقات بازی های کشورهای اسلامی که در قونیه در حال برگزاری است با درخشش ورزشکاران ایرانی همراه شد. ابارقی به نیمه نهایی رسید

مخاطب۲۴- حسن تفتیان در بازی های کشورهای اسلامی رکورد قابل توجهی را تغییر داد.، بازی های کشورهای اسلامی و حسن تفتیان به مرحله نیمه نهایی دوی ۱۰۰ متر رقابت‌های دو و میدانی بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی راه یافت.

یوزپلنگ رکورد سرعت ایران را شکست؛ حسن تفتیان  رکورد ۱۰۰ متر ایران را جابجا کرد

به گزارش فرارو، رقابت‌های دوی ۱۰۰ متر بازی‌های کشور‌های اسلامی از امروز آغاز شد که در گروه چهارم، محمد حسین ابارقی در رقابت با حریفان خود با زمان ۱۰:۲۰ ثانیه در رتبه سوم قرار گرفت و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

 


در گروه پنجم این رقابت‌ها هم حسن تفتیان شروعی بسیار عالی داشت و با زمان ۹:۸۸ ثانیه علاوه بر شکستن رکورد ایران، زودتر از حریفان از خط پایان گذشت و به عنوان نفر اول گروه راهی نیمه نهایی شد.

حسن تفتیان در ویدئویی که دقایقی بعد از ثبت رکوردش منتشر کرد توضیح داده که، چون سرعت وزش باد از حد استاندارد بیشتر بوده امکان ثبت رکوردش وجود ندارد، ولی به عنوان یک دستاورد شخصی رسیدن به رکوردی زیر ۱۰ ثانیه برای او ارزشمند است. تفتیان امیدوار است در ادامه مسابقات و در شرایط استاندارد دوباره این رکورد را تکرار کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار