کد خبر: ۶۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
نشست صمیمانه مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش مخاطب ۲۴-به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش مهدی کشاورز در این نشست با اشاره به اشراف و رویکرد مثبت اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره نسبت به مشکلات منطقه آزاد کیش گفت: بسیج دانشجویی جزیره کیش در سطح کشور زبانزد است و هر جا بسیج دانشجویی برای اجرای طرحی وارد شده آن طرح به حرکتی موفق و ستودنی تبدیل شده است.
بسیج دانشجویی یاور ما در حل مشکلات جزیره است
کشاورز افزود: منطقه آزاد کیش هیچگاه مجاهدت‌های ایثارگرانه بسیجیان و گروه‌های جهادی در دوران همه گیری کرونا در کنار مدافعان سلامت را فراموش نمی‌کند و امروز جزیره کیش نیازمند حضور فعالانه همین گروه‌ها برای حل مشکلات و مسائل متنوع جزیره است؛ مسائلی که طی زمان ایجاد شده و امروز به گره‌هایی کور تبدیل شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به ضرورت امیدآفرینی در شرایط فعلی جامعه تأکید کرد: امروز دیگر نباید وعده داد و مردم به دنبال اقدامات و گام‌های عملی ما مدیران برای حل مشکلات هستند. از این رو باید همه و بویژه گروه‌های فرهنگی و جهادی بسیج کمک کنند که این امیدآفرینی در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.

کشاورز به گام‌های عملی سازمان منطقه آزاد کیش در دوره جدید مدیریتی اشاره کرد و گفت: از طرح‌های تحولی بسیج دانشجویی استقبال می‌کنیم و انتظار داریم این نهاد با ارزش سازمان را از نظرات و انتقادات سازنده خود محروم نکند.

در این دیدار اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کیش ضمن ارایه گزارشی از اقدامات مجموعه بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها و منطقه با بیان اینکه مسئله محور بودن و دغدغه جزیره نشینان از اولویت‌های اصلی آن‌ها می‌باشد به بیان مسائل و مشکلات کلان جزیره کیش و کیشوندان و همچنین مسائل جامعه دانشگاهیان پرداخته و همچنین راه کار‌هایی برای رفع این مشکلات ارائه نمودند.

در پایان مدیرعامل سازمان ضمن اعلام حمایت از بدنه جریان انقلاب در جزیره کیش، در خصوص تحقق و پیاده سازی ایده‌های مطرح شده ابراز امیدواری و اعلام همکاری نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار