کد خبر: ۶۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی از خدمات و همکاری صمیمانه مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و همکاران آن مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

مخاطب۲۴- مهندس مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی از خدمات و همکاری صمیمانه مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و همکاران آن مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل مخابرات ایران از مدیر مخابرات تهران و همکاران تقدیر کرد

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس مجید سلطانی، در پی حادثه آتش سوزی یکی از حوضچه‌های مخابراتی درتاریخ ۱۰مرداد ماه که منجر به اختلال در خدمات رسانی دیتا، ثابت و موبایل شده بود از حضور به موقع، کنترل و پی گیری رفع خرابی و همچنین برقراری ارتباطات از ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و سایر همکاران تقدیر وتشکر کرد.

همچنین، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این پیام ضمن اشاره به پیش آمد‌های طبیعی و غیرطبیعی و حوادث مترقبه که موجب شناسایی همکاران خدوم و دلسوز می‌شود گفت: اکنون که در ایام سوگواری سالروز شهادت سرور آزادگان حضرت امام حسین (ع) هستیم، همکاران مسئولیت پذیر شرکت مخابرات توانایی خود را در قبال سازمان و مردم در بوته آزمایش قرارداده و با بهره گیری از تجاربی که در سالیان خدمت اندوخته اند از عهده نارسایی‌ها و مشکلات سربلند بیرون آمدند.

مهندس سلطانی ضمن بیان این مطلب افزود: مهار و رفع خرابی و برقرای ارتباطات بعد از وقوع حادثه در کمترین زمان ممکن و با سعی و تلاش همکاران مخابرات منطقه، به ویژه حوزه‌های معاونت شبکه منطقه تهران و اداره کل مخابرات منطقه ۸ انجام شد که از همکاری مجدانه و دلسوزانه این همکاران نیز تشکر و قدردانی می‌شود.

گفتنی است این حادثه ناشی از آتش سوزی یک رشته کابل برق فشار قوی بوده که منجر به قطع ارتباط برخی از مشترکین تلفن ثابت، دیتا، موبایل در تهران شد.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار