کد خبر: ۶۸۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاري جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلاقانه ارزيابي كرد كه اين رويداد مهم سبب ايجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

برگزاري جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه براي توسعه گردشگري ورزشی در كيشبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پرویز اوسطی عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی با بیان این که کیش می‌تواند نماد الگوی ایرانی اسلامی باشد که سبب توسعه و پیشرفت می‌شود، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مجلس و مقام معظم رهبری، استفاده از الگوی ایرانی اسلامی برای توسعه و پیشرفت است تا با افق بلندتری موضوعات و اهداف توسعه‌ای این منطقه آزاد را دنبال کنیم.

پرویز اوسطی، گفت: در دوره مدیریت جدید فعالیت‌ها و برنامه‌های بسیار خوبی در کیش آغاز شده که جزیره کیش می‌تواند پایلوت اجرای طرح‌های ملی باشد.

اوسطی، با بیان این که الگوی توسعه باید بازنگری شود، تصریح کرد: امیدواریم  فصل جدیدی از کار و فعالیت موفق را در این منطقه شاهد باشیم.

وی بیان داشت: مسائل مربوط به مناطق آزاد به ویژه کیش در حوزه قانون گذاری به همه کمیسیون‌های مجلس مرتبط بوده و مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش برای حل مشکلات باید با تمام آن‌ها نشست داشته باشند؛ ظرفیت فراکسیون‌ها نیز به عنوان حامی مناطق آزاد در کنار کمسیون‌های مجلس بسیار حائز اهمیت است.

به گفته اوسطی ارائه خدمات ارزان برای استفاده اقشار ضعیف‌تر نیز حائز اهمیت است و باید زمینه حضور و سفر تمام آحاد مردم ایران را به کیش فراهم کنیم تا احساس تعلق آن‌ها به جزیره بیشتر شود.

اوسطی با تاکید بر این که فرصت‌های سرمایه گذاری باید در قالب تور‌های اقتصادی معرفی شود بیان داشت: در حوزه سرمایه گذاری به جز سرمایه گذاران کلان کشور زمینه را برای حضور سرمایه داران خارجی نیز در کیش باید فراهم کرد.

وی در پایان به نقش مهم رسانه‌ها در معرفی ظرفیت‌های موجود این منطقه اشاره کرد و استفاده از قدرت رسانه ملی را ضرورتی برای کیش برشمرد.

گفتنی است تاثیر و آسیب‌های عدم پایداری و ثبات مدیریتی در تصویب قوانین مجلس، رفع خلا ها، توسعه مناطق آزاد با استفاده از برنامه هفتم، طرح قوانین بودجه به نفع مناطق آزاد، آسیب شناسی مدیران در خصوص مسائل موجود از دیگر موارد مطرح شده از سوی اعضا فراکسیون مجلس در این نشست بود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار