کد خبر: ۶۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳
دبیر کمیسیون صنایع و معادن و عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس: مهدی کشاورز مدیرعامل منتخب دولت مردمی به همراه تیم مجرب در منطقه آزاد کیش فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی و فراهم کردن فرصت‌های سرمایه گذاری در جزیره است.

حضور مهدی کشاورز ظرفیتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی در کیش استدبیر کمیسیون صنایع و معادن و عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس: مهدی کشاورز مدیرعامل منتخب دولت مردمی به همراه تیم مجرب در منطقه آزاد کیش فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول مدیریتی و فراهم کردن فرصت‌های سرمایه گذاری در جزیره است.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، فرهاد طهماسبی در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: به عنوان یک نیروی انقلابی و مورد اعتماد نظام بر مجموعه‌ای مدیریت می‌کنید که شاید در سال‌های گذشته دغدغه مسائل دیگری را برای آن داشتیم، باید گفت اهتمام ویژه دولت سبب رونق گردشگری و اقتصاد جزیره کیش می‌شود که در دولت‌های پیشین به این مهم بی توجهی شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به موقعیت سوق الجیشی کیش در منطقه خلیج فارس، باید تمام توان و ظرفیت‌ها به کارگرفته شود تا در حوزه‌های گردشگری و اقتصادی انگیزه در مردم و سرمایه گذاران ایجاد شود تا از خروج سرمایه‌ها جلوگیری کنیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون کارآفرنیان مجلس تصریح کرد: طبق گزارش‌های ارائه شده از سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه‌هایی طراحی شده و در دستور کار قرار گرفته که جای بسی امیدواری است تا در آینده‌ای نزدیک شاهد رونق همه جانبه و روز‌های خوب برای کیش باشیم.

وی با تاکید بر این که اصالت ایرانی جزیره کیش باید به دست فرزندان ایران باشد، اظهار داشت: باید رونق و انگیزه مضاعف سرمایه گذاران برای حضور در کیش ایجاد شود بنابراین دقت کنیم برنامه ریزی‌ها منسجم و قانون‌مند باشد تا مردم نیز از حضور در جزیره کیش احساس آرامش داشته باشند.

فرهاد طهماسبی در بخش پایانی سخنانش در مورد مقررات منطقه آزاد کیش گفت: با تشکیل تیم‌های قوی و کار آزموده، مقرراتی برای تصویب به مجلس ارسال شود که در چارچوب قوانین دائمی، "نه موقت که با تغییر دولت‌ها لغو شود یا تغییر کند" تا نسبت به اعتماد سازی و افزایش انگیزه سرمایه گذاران در کیش؛ گام‌های موثری برداشته شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار