کد خبر: ۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
امسال جزیره کیش در ایام ماه های محرم و صفر میزبان رویدادهای متنوع و فاخر می باشد که برنامه های این رویداد به محبین و عاشقان اهل بیت (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به دنبال اطلاع رسانی سوگیرانه برخی رسانه‌های زرد و معاند در خصوص «سوگواره تابستانی کیش» به اطلاع می‌رساند؛ این سوگواره با هدف توسعه گردشگری مذهبی و ترویج فرهنگ عاشورایی در ماه‌های محرم و صفر اجرایی خواهد شد و موضوعات مطرح شده در خصوص جایگزینی این سوگواره به جای جشنواره تابستانی کیش، مصداق شیطنت و تشویش اذهان عمومی محسوب می‌شود.

امید است رسانه‌ها با دقت نظر در بازتاب اظهارات، این سازمان را در پیشبرد اهداف خود که همانا ارایه بهترین خدمات فرهنگی و گردشگری به ایرانیان عزیز در سراسر کشور است یاری نمایند.

برگزاری سوگواره‌های عاشورایی در ایام ماه‌های محرم و صفر در جزیره کیش دارای سوابق زیادی است و از برنامه‌های پر مخاطبی می‌باشد که هر ساله مورد استقبال ساکنان جزیره و گردشگران از اقصی نقاط کشور قرار گرفته است.

امسال جزیره کیش در ایام ماه‌های محرم و صفر میزبان رویداد‌های متنوع و فاخر می‌باشد که برنامه‌های این رویداد به محبین و عاشقان اهل بیت (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار