کد خبر: ۶۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۸
محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون نیروی انسانی کیفی و متخصص را عامل پیشبرد هر کسب و کار دانست.

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون نیروی انسانی کیفی و متخصص را عامل پیشبرد هر کسب و کار دانست. به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب گیلان،  محمد شیخ حسینی در سفر به استان گیلان ضمن بازدید از شعب، مرکزی، سعدی و میرزاکوچک رشت، لنگرود و لاهیجان با همکاران این شعب دیدار و گفتگو کرد و با اشاره به اهمیت نقش منابع انسانی در پیشبرد اهداف افزود: نیرو‌های تحصیلکرده، جوان، با انگیزه و در عین حال با تجربه، از ویژگی‌های بارز این مجموعه می‌باشد و در این میان مهمترین تکلیفی که اکنون بر عهده کارکنان می‌باشد جذب منابع است و اگر به این مهم تمرکز کنیم قطعا جهشی قابل ملاحظه در عملکرد بانکی را شاهد خواهیم بود، چون منابع محدود و مصارف نامحدود است و برای پیشبرد اهداف، جذب منابع را باید بعنوان یک تکلیف تلقی کنیم و بصورت مستمر جذب منابع نماییم.

نیروی انسانی کیفی و متخصص عامل پیشبرد هر کسب و کار است
سرپرست بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: عملکرد ستودنی بانک در اجرای شایسته طرح‌های ملی باعث جلب اعتماد کارگزاران کشور به بانک شده است و ما در حال حاضر شاهد سپردن سایر طرح‌های ملی به بانک می‌باشیم.
وی بر استفاده از پتانسیل صندوق توسعه ملی تأکید کرد و در ادامه اظهار داشت: شعب باید از فرصت پیش آمده بهره برده و با پرداخت این تسهیلات علاوه بر ایجاد و توسعه اشتغال در تحقق اهداف اساسنامه‌ای بانک نیز گام‌های موثری بردارند.
شیخ حسینی شجاعانه و مدبرانه کار کردن پرسنل در پرداخت تسهیلات را مسبب ایجاد تعادل در نسبت منابع و مصارف دانست و افزود: برای بزرگ شدن و رسیدن به موفقیت‌های روزافزون باید تدبیر و درایت را در تصمیم گیری‌های خود داشته باشیم.
وی اظهار داشت: ما برای تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی باید به سایر روش‌های تامین مالی نظیر ضمانت نامه و ال سی به جذب مشتریان هدف روی بیاوریم و با تنوع بازاریابی بتوانیم منابع بیشتری جذب کنیم.
در این بازدید‌ها شریفی معاون عملیات بانکی مدیرعامل، محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب و واسعی مدیر شعب بانک توسعه تعاون گیلان سرپرست بانک را همراهی کردند.
گفتنی است در این دیدار‌ها روسا و همکاران شعب به بیان دید گاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل شعبه پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار