کد خبر: ۶۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: در تیراندازی شامگاه سه‌شنبه 21 تیرماه جاری در یکی از تالارهای عروسی این شهرستان دو نفر مجروح شدند و عروس هم به کما رفت.

به گزارش مخاطب۲۴ _ سرهنگ مهدی جوکار چهارشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی در یکی از  شهرستان فیروزآباد، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

تیراندازی در یک مراسم عروسی عروس را به کما برد

وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد فردی به قصد شادی کردن و بر حسب سنت عشایری اقدام به شلیک تیر با اسلحه شکاری کرده که متاسفانه به دلیل شلوغی جمعیت و عدم توانایی در کنترل اسلحه به سه نفر شامل دو مرد و عروس اصابت کرده و ضارب از محل متواری شده است.

 

 

فرمانده انتظامی فیروزآباد با بیان اینکه ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از محل اختفای فرد تیرانداز یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز و استفاده شده در مراسم عروسی کشف شد.

جوکار با بیان اینکه حال دو مرد مضروب رضایت‌بخش است، گفت: تالار موصوف برابر دستور مرجع قضایی پلمب شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم ۳۶ ساله که شوهر خواهر داماد بود برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، تاکید کرد: هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و برای ایجاد بستر امن و آرام در عروسی‌ها هرگونه تیراندازی ممنوع است و در صورت مشاهده سلاح و تیراندازی با قاطعیت با افراد هنجارشکن برخورد می‌شود.

فیروزآباد در فاصله ۹۳ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

منبع: ایرنا 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار