کد خبر: ۶۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
بعد از استعفای سرمربی قبلی تیم داماش و مذاکرات گوناگون با گزینه‌های مختلف، در نهایت بهزاد داداش زاده پیشکسوت ملی پوش فوتبال رشت هدایت تیم داماش را در هفته‌های پایانی لیگ دسته سوم فوتبال برعهده گرفت

بعد از استعفای اسماعیل زاهد ویشگاهی و مذاکرات گوناگون باشگاه داماش با گزینه‌های مختلف، در نهایت بهزاد داداش‌زاده پیشکسوت ملی‌پوش فوتبال رشت هدایت تیم داماش را در این شرایط حساس و هفته‌های پایانی لیگ سه برعهده گرفت.پس از قبول مسئولیت فنی باشگاه داماش در شرایط حاکم توسط بهزاد داداش زاده و قرارداد ۲/۵ ساله وی با باشگاه داماش، اتفاقات خوبی در این باشگاه پرطرفدار ایران در حال شکل گیری است.

اتفاقات خوب در باشگاه داماش

به محض حضور این پیشکسوت بزرگ فوتبال کشور در این تیم، موجی از انگیزه جهت کمک به این باشگاه از سوی تمامی بزرگان و سایر پیشکسوتان ایران و گیلان بوجود آمد و باعث دلگرمی و قوت قلب داریوش نصیری مالک این باشگاه گردید. از حضور امید هرندی بعنوان مدیرفنی، علی صفاتیان بعنوان کمک مربی، مجتبی همرنگ و فرزاد داداش زاده بعنوان آنالیزور تا نگاه ویژه رسانه‌های کشور به باشگاه داماش پس از حضور داداش زاده همه و همه باعث گردید که بار دگر همه نگاه‌ها به این باشگاه پرسابقه کشور معطوف گردد.

اتفاقات خوب در باشگاه داماش

حضور بلافاصله کاپیتان پرافتخار تیم ملی فوتبال ایران یعنی علیرضا جهانبخش و همچنین محمد مختاری کاپیتان و سرمربی سابق این تیم پس از حضور داداش زاده در دورهمی باشکوه باشگاه داماش که صبح جمعه در برج گلسار رشت برگزار گردید خوشحالی زایدالوصفی در بین تمامی اعضای باشگاه بوجود آورد

صحبت‌های قابل توجه علیرضا جهانبخش که عنوان نمود باشگاه داماش باید بدست بزرگان فوتبالی اش اداره شود تا صحبت‌های انگیزشی داریوش نصیری مالک شجاع این تیم، و بیانات آتشین و پر از احساس امید هرندی باعث روحیه مضاعف به بازیکنان جهت رویارویی در دیدار‌های آینده بود. از نکات مثبت و قابل توجه پس از تغییر و تحولات اخیر نظم و انضباط خاصی است که توسط داداش زاده در این تیم حاکم گردیده که طی چند سال اخیر در نوع خود بی نظیر است و یاداور روز‌های اوج این باشگاه را در اذهان طرفداران و هواداران این تیم تداعی میکند.

 

 لازم به ذکر است، “علیرضا جهانبخش جیرنده” فوتبال خود را به صورت آکادمیک و حرفه‌ای از داماش گیلان آغاز کرد و در اتفاقی بی‌نظیر در فوتبال ایران از یک تیم شهرستانی به صورت مستقیم به سطح اول فوتبال اروپا ترانسفر شد.

اتفاقات خوب در باشگاه داماش

همچنین لازم به ذکر است، بهزاد داداش‌زاده فوتبال خود را از ریشه داماش کنونی آغاز کرد و در تمامی رده‌های تیم ملی و دو تیم پرسپولیس و استقلال سابقه بازی دارد. همچنین در جرگه مربی‌گری نیز با مدرک A آسیا سابقه حضور در کادرفنی داماش در لیگ یک و سرمربی صنعت ساری در لیگ دو و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و تیم ملی لبنان را در کارنامه خود دارد.

اتفاقات خوب در باشگاه داماش

فرهاد خراسانی پیشکسوت اخلاقمدار و یار همیشگی داماش که در روز‌های سخت همواره کمک حال این باشگاه بزرگ در ادوار گذشته بود و جامعه فوتبال گیلان همواره به نیکی از وی یاد میکنند اینروز‌ها بعنوان وکیل و مشاور رسانه‌ای بهزاد داداش زاده، سایه به سایه در کنار همبازی سابق خود دیده میشود که باید حضور ایشان را نیز در تیم داماش به فال نیک گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار