کد خبر: ۶۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴
مهدی پاکدل هنوز به ادعای جنجالی طلاق از همسرش واکنشی نشان نداده است. اما بررسی ما نشان می‌دهد که این تصویر مربوط به سکانسی از مجموعه هم گناه است که اواخر اسفند سال ۹۸ از پلتفرم‌های نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش مخاطب۲۴ ـ جدایی مهدی پاکدل از همسرش رعنا آزادی ور، ادعایی است که برخی رسانه‌ها در طول ۲۴ ساعت اخیر مطرح کرده اند. البته این ادعا به شبکه‌های اجتماعی نیز کشیده شده و برخی کاربران با استفاده از یک عکس مدعی هستند که او از همسر دوم اش طلاق گرفته و بار دیگر ازدواج کرده است.

مهدی پاکدل به طلاق از همسرش واکنشی نشان نداده است

مهدی پاکدل هنوز به این ادعای جنجالی واکنشی نشان نداده است. اما بررسی ما نشان می‌دهد که این تصویر مربوط به سکانسی از مجموعه هم گناه است که اواخر اسفند سال ۹۸ از پلتفرم‌های نمایش خانگی منتشر شد.

 

در واقع مهدی پاکدل در این سریال تلاش می‌کند تا از ازدواج یک دختر نوجوان با مردی مسن جلوگیری کند. ازدواجی که به اجبار عموی این دختر نوجوان در حال شکل گرفتن است و پاکدل تلاش می‌کند تا مانع از این ازدواج شود. در نهایت مهدی پاکدل ازدواج با دختر نوجوان را پیش می‌کشد تا او و برادرش را از خانه عمو به عنوان فردی بد سرپرست دور کند.

در مقابل، اما دختر نوجوان این مسئله را جدی می‌گیرد و عاشق مهدی پاکدل می‌شود، این در حالی است که پاکدل تنها قصد نجات دادن دختر نوجوان و برادرش را دارد. در ادامه نیز قصه وارد کش و قوس‌هایی می‌شود که دیدن آن خالی از لطف نیست.

مهدی پاکدل به طلاق از همسرش واکنشی نشان نداده است

منبع : فرارو 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار