کد خبر: ۵۹۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷
جدیدترین فیلم از تنها توله یوزپلنگ باقی‌مانده از یوزهای ایران و فيروز منتشر شده است. این توله اکنون یک ماه و نیم ساله است. علیرضا شهرداری، اعلام کرد که نام توله یوز باقی‌مانده را «پیروز» گذاشته‌اند.

جدیدترین تصاویر از تنها توله یوزپلنگ باقی‌مانده از یوزهای ایران و فيروز منتشر شده است. این توله اکنون یک ماه و نیم  است. ماده یوزپلنگ ایران، در نخستین زایمان یوز آسیایی در اسارت، سه فرزند را روز یازدهم اردیبهشت به روش سزارین به دنیا آورد که دو توله یوز تلف شدند. علیرضا شهرداری، پرستار این توله یوز اعلام کرد که نام توله یوز باقی‌مانده را «پیروز» گذاشته‌اند.

جدیدترین فیلم از «پیروز» تنها توله یوزپلنگ باقی‌مانده از ایران

علیرضا شهرداری، پرستار نگهداری از تنها توله یوز زنده مانده‌ی «ایران» با انتشار ویدئویی در صفحه ایستاگرام خود از انتخاب نام « پیروز » برای این توله یوز خبر داد.

او در متنی نوشت: «سلام و درود خدمت همه عزیزان ، چند روزی هست که شرایط توله‌یوز عزیزمون خیلی بهتره و ما رو خیلی امیدوارتر کرده، بیش از این جایز ندونستم که چشم انتظار بزارمتون، سه روز پیش فیلم اسم گذاری رو ضبط کردم اما آپلود نشد و امروز دوباره به تاریخ جدید براتون توضیح دادم، سپاس از انرژی‌های مثبتتون و لطفی که به من دارید.»

شهرداری در ادامه نوشت: «نتیجه‌ تلاش‌های شبانه روزی تیمی تقدیم به شما عزیزان. به امید پایداری، به امید اینکه روند بهبودی روز به روز به درستی پیش بره و شاهد رشد پسر عزیز ایرانمون باشم، به امید بقای یوزپلنگ در طبیعت»

برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
نام:
ایمیل:
* نظر: