کد خبر: ۵۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه روز پنجشنبه ۱۹ خرداد در سفر به استان لرستان ، از باجه بانکی ویسیان خرم آباد بازدید کردند.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و هیات همراه روز پنجشنبه ۱۹ خرداد در سفر به استان لرستان، از باجه بانکی ویسیان خرم آباد بازدید کردند.
مدیر عامل ضمن بازدید از باجه ویسیان بامسئول باجه مذکور در خصوص عملیات روزانه، منابع و میزان تسهیلات پرداختی باجه گفتگو و رهنمود‌های لازم را در راستای بهبود عملکرد ارائه کرد.
خانم ویس کرمی مسئول باجه فوق ضمن ارائه گزارش عملکرد و منابع باجه ویسیان، مشکلات سیستمی از جمله: کندی سیستم، عدم امکان ویرایش حساب در باجه و سقف انتقال وجه در عملیات پایا، را عنوان کرد.
در ادامه مدیر عامل بانک، حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی و فردین امیری مدیر شعب استان لرستان از طرح ایجادی گلخانه ۵۰۰۰ متری در شهرستان خرم آباد بازدید و با مجری طرح در خصوص مسائل و موارد مختلف کاری و بانکی و میزان بازدهی گلخانه مذکور، گفتگو کردند.
سپس دکتر شیری ضمن بازدید از باجه بانکی روستای پاپی خالدار با مسئول باجه مذکور در خصوص وضعیت خدمات رسانی، سطح دسترسی‌های ایجاد شده برا‌ی توسعه کمی و کیفی خدمات به ساکنین روستا، انواع خدمات و عملیات روزانه، وضعیت وترکیب منابع، میزان و نوع سپرده ها، تعداد و مبلغ تسهیلات پرداختی باجه گفتگو و رهنمود‌های لازم را در راستای ارتقا و بهبود عملکرد، ارائه کرد.
در این سفر دکتر شیری مدیرعامل بانک و هیات همراه از باجه بانکی شهرک صنوف شهرستان خرم آباد بازدید کرد.
مدیر عامل بانک در بازدید از باجه شهرک صنوف با مسئول باجه مذکور گفتگو و در خصوص عملیات روزانه، وضعیت منابع و تعدادو مبلغ تسهیلات پرداختی باجه گفتگو و رهنمود‌های لازم را در راستای ارتقا و بهبود عملکرد، ارائه کرد.
همچنین در این سفر محسن اخلاقی مدیر امور حراست و عباس پیرایی رییس اداره کل بازرسی، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد از شعبه الشتر بازدید و اقدامات و فعالیت‌های شعبه مذکور را از نظر شاخص‌های طرح پایش و پویش مورد ارزیابی قرارداده و با پرسنل شعبه فوق درخصوص موضوعات مختلف کاری گفتگو و رهنمود‌های لازم را ارائه کردند.
محسن اخلاقی و عباس پیرایی، پس از آن از طرح بوم گردی شریفی واقع در حومه شهرستان نور آباد استان لرستان که از مدیریت شعب پست بانک بانک آن استان تسهیلات گرفت، بازدید و پیرامون توسعه همکاری‌های مشترک گفتگو کردند.
مدیر امور حراست و رییس اداره کل بازرسی، رسیدگی، پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد از طرح‌های ایجادی پرورش ماهیان سردآبی با ظرفیت ۲۰تن و همچنین طرح کارخانه فرآوری ماهی قزل‌آلای شهرستان الشتر که از مدیریت شعب پست بانک استان لرستان تسهیلات گرفته اند، بازدید کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار