کد خبر: ۵۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
علی بهادری جهرمی گفت: آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان، نیاز به بررسی های کامل داشت که با در نظر گرفتن تمام جوانب، کلیات آیین نامه به تصویب دولت رسید.

آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان و تغییر ساعات کاری ادارات در هیأت دولت تصویب شد، سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد امروز آیین نامه اجرایی ناظر به قانون رتبه‌بندی معلمان در نشست هیأت وزیران مطرح و تصویب شد.

آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان و تغییر ساعات کاری ادارات در هیأت دولت تصویب شد

وی افزود: این آیین نامه هفت جلسه در کمیسیون های متعدد دولت مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به جایگاه معلمان گرامی و جامعه فرهنگیان موضوع نیاز به بررسی های کامل داشت تا شأن آنها رعایت شود و با در نظر گرفتن تمام جوانب، کلیات آیین نامه به تصویب دولت رسید.

 

علی بهادری جهرمی درباره دیگر مصوبه هیأت وزیران گفت: درباره اصلاح ساعت کار اداری در ایام روزهای گرم مقرر شد ساعات کار تمام ادارات در کل کشور از ۲۱ خرداد تا سوم شهریور ماه از ساعت ۷ صبح تا ۱۳:۳۰ باشد. طبیعتا اون بخشی از ساعت کاری که کاهش پیدا میکند به واسطه این تغییر ساعت از سوی مقامات مربوطه حالا در مجموعه های ستادی از سوی مقامات ستادی و در مجموعه استانها از سوی استانداری ها در خلال سایر ساعات هفته باید جبران صورت بگیرد تا خللی در ارائه خدمات اداری در اون سقف مقرر قانونی در ساعت کاری نداشته باشیم.

وی افزود: توافقاتی با کشاورزان وزارت صنعت و معدن، وزارت نیرو و وزارت نفت صورت می‌گیرد تا هیچ خللی به حوزه تولید وارد نشود و برق مورد نیاز در صنعت تأمین شود و از سوی دیگر شاهد قطعی برق خانگی هم نباشیم. با مدیریت مصرف، این یک وعده نیست بلکه دستاورد همگانی خواهد بود

بهادری جهرمی در پاسخ به سؤالی در خصوص اولویت دولت در عرصه سیاست خارجی گفت: موضع جمهوری اسلامی روشن است و دولت در عرصه دیپلماسی تعامل با همسایگان را در اولویت قرار داده و این مسیر را در چارچوب حفظ استقلال داخلی پیگیری می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار