کد خبر: ۵۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش استفاده از ظرفیت های علمی و عملی دانشجویان ممتاز و نخبه جزیره را گامي مهم و ارزشمند در راستای پيشرفت آینده کاری فرزندان این منطقه عنوان کرد.

به گزارش مخاطب۲۴ روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورزادی استفاده از ظرفیت‌های  فکری و عملی دانشجویان ممتاز و نخبه کیش را گامی مهم در راستای  ایجاد فرصت‌های جدید شغلی، رفع مشکلات و پیشرفت طرح‌های عمرانی این منطقه برشمرد.

پيشرفت آينده كاري فرزندان كيش با بهره گيري از ظرفیت دانشجویان نخبه اين منطقه

پورزادی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های موجود، ضمن فراهم شدن فضای رقابتی سالم برای کسب مدارج علمی و تخصصی، سبب ایجاد امید و انگیزه درجوانان و مشارکت آنان در برنامه ریزی و اجرای پروژه‌های سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه می‌شود.

وی اظهار داشت: بهره مندی بیشتر از تفکرات خلاقانه جوانان و استفاده از نیرو و انرژی آنان، زمینه ساز  فعالیت‌های گسترده در کیش خواهد شد.

پورزادی افزود: دراین طرح با استفاده از دانشجویان در کنار مدیران، تیم‌های برنامه ریزی و اجرایی سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه، فضایی برای تربیت مهارت‌های دانشجویان در محیطی واقعی ایجاد خواهد شد تا آن‌ها برای فعالیت‌های گسترده در جزیره کیش و در سطح کشور آماده شوند.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تاکید رئیس جمهور کشورمان مبنی بر جوانگرایی و استفاده از نیرو‌های بومی متخصص گفت: نخستین مرحله از اجرای این طرح با حضور دانشجویان پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران محقق شد.

سعید پورزادی خاطر نشان کرد: جذب مشارکت علمی و عملی دانشجویان در پروژه‌ها و برنامه‌های دردست اجرا و استفاده از نوآوری و خلاقیت جوانان در حال تحصیل جزیره به عنوان سرمایه گذاری ارزشمند برای آینده این منطقه خواهد بود.

پورزادی فعالیت‌های عمرانی این منطقه را با تکیه بر توان داخلی و برنامه ریزی در راستای توسعه و پیشرفت جزیره کیش برشمرد و افزود:  از ظرفیت علمی دانشجویان کیش برای یافتن راهکار‌های علمی جهت رفع مشکلات و دستیابی به روش‌های منطبق با علم روز در زمینه‌های مختلف اقتصادی، گردشگری، عمرانی، تجاری و ... استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است در نخستین  مرحله از اجرای این طرح با حضور ۳۳ نفر از دانشجویان رشته عمران و معماری پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران روز دوشنبه ۹ خرداد با حضور تیم اجرایی این طرح از پایانه جدید فرودگاهی کیش بازدید کردند و همچنین اطلاعات سازه و ساخت، متد‌های اجرایی، تکنولوژی‌های استفاده شده، تجهیزات بکار رفته، امکانات، مشکلات ومعضلات پروژه و راهکار‌های اصلاح و رفع مسائل از جمله موارد مطرح شده دراین بازدید بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار